Żywienie psów w zgodzie z ich naturą

Żywienie psów w zgodzie z ich naturą

 

Jestem szczęśliwą posiadaczką trzech psów, które adoptowałam ze schroniska. Mając świadomość, że przeżyły one niewyobrażalne rzeczy, zawsze staram się wynagrodzić im wszelkie cierpienia, których doznały zanim zostały odebrane przez wolontariuszy podczas interwencji.

Ulubiona karma moich czworonożnych przyjaciół

karma canagan country gameMoje psy są niesamowitymi przyjaciółmi, które codziennie okazują swoją wdzięczność za uratowanie ich psiego życia. Jednak aby były one tak żywiołowe i energiczne jak dotychczas oraz cieszyły się dobrym zdrowiem, od samego początku starałam się karmić je w odpowiedni sposób. Na przestrzeni mijających lat wiem, że dzięki stosowaniu odpowiedniej diety, moje psiaki są naprawdę zdrowe i szczęśliwe. Moim faworytem wśród posiłków dla psów jest karma canagan country game, która nie zawiera w sobie zboża (psy go nie trawią, gdyż ich układ pokarmowy nie jest do tego przystosowany) oraz ma minimalną ilość węglowodanów, które również nie służą czworonogom. Skład karm jest w zasadzie bez zarzutu, gdyż zdecydowana większość to produkty mięsne, które są dostępne w różnych wariantach. Moje psiaki szczególnie upodobały sobie dziczyznę, dlatego najczęściej wybieram karmę, która ją zawiera zazwyczaj w największym rozmiarze, gdyż jest to dla mnie najbardziej opłacalne. Kolejnym plusem karm canagan country game jest fakt, że zawierają w sobie odpowiednią ilość witamin, co jest zgodne  biologicznym zapotrzebowaniem psiaków.

Moje psiaki są najcudowniejszymi istotami, dlatego czuję obowiązek, aby karmić je w sposób odpowiedzialny i dostosowany do ich potrzeb. Uważam, że po wszystkim tym, co przeżyły zanim trafiły do schroniska, jestem odpowiedzialna, aby zapewnić im szczęście oraz zdrowy rozwój, dlatego zawsze wybieram to, co najlepsze. 

 

Komentowanie jest wyłączone.