Zielona Góra: którą salę polecacie na wesele?

Zielona Góra: którą salę polecacie na wesele?

 

Poznałam Krzyśka na studiach i od razu się w nim zakochałam. Zawsze drwiłam z miłości od pierwszego wejrzenia, aż w końcu dopadła mnie. Jakiś czas później dowiedziałam się, że jest to uczucie odwzajemnione. „Chodzenie” ze sobą zajęło nam raptem rok. Później Krzysiek mi się oświadczył, a ja się zgodziłam.

Odpowiednia sala weselna to podstawa udanego przyjęcia

sale na przyjęcie weselne w Zielonej GórzeStudiowaliśmy w Zielonej Górze i obydwoje chcieliśmy po studiach tam zostać i zamieszkać. Ja miałam załatwiony fajny staż, a Krzysiek pracę, więc postanowiliśmy, że wesele odbędzie się właśnie tam. Wiedziałam jakie są zwyczaje. I że powinniśmy starować z domu pana młodego do panny młodej i, że raczej ślub i wesele powinny być w jej parafii, ale Zielona Góra bardziej nam pasowała, i wybór sal weselnych był ogromny. U nas na wioskach mieliśmy do wyboru remizy strażackie, a tego nie chciałam. Gdy za pierwszym razem wpisałam w laptopie sale na przyjęcie weselne w Zielonej Górze widziałam, że jest w czym wybierać. Mogłam mieć od razu gotowe menu, wybrać „nie wiejską” kapelę, a ewentualnie ślub wziąć na wsi. I tak nam pasowało. Upewniliśmy się w tym, gdy zaczęliśmy oglądać sale. Oboje z Krzyśkiem chcieliśmy sprawdzić jakie mamy możliwości, bo ludzi do zaproszenia było od groma, ale wybór zielonogórskich sal był od tych na przyjęcie kameralne do tych na dwieście osób. Jeśli nasze plany zawodowe by wypaliły, to nie musieliśmy się martwić o pieniądze. Stać by nas było na przybranie sali i wynajem luksusowego samochodu. Chcieliśmy się pokazać od najlepszej strony. Dwa dni później wybraliśmy salę.

Została przyklepana, wpłaciliśmy zaliczkę i już zeszło z nas napięcie. Podjęcie działania przypieczętowało nasze plany i odetchnęliśmy z ulgą. Cieszyliśmy się, że nikt nie wywarł na nas presji i mogliśmy podjąć wspólnie, naszą pierwszą decyzję. Krzysiek zaskoczył mnie swoją otwartością, ale i asertywnością. Będziemy wspaniałym małżeństwem!

 

Komentowanie jest wyłączone.