Zatrudniam się w dziale księgowości

Zatrudniam się w dziale księgowości

Ukończyłam technikum ekonomiczne i postanowiłam poszukać zatrudnienia. Chciałam studiować i pracować jednocześnie, dlatego praca była dla mnie taka ważna. Szukałam tylko zajęcia biurowego, żeby zdobyć dodatkowe umiejętności i wiedzę.

W księgowości pracuje bardzo dużo fajnych osób

księgowość toruńJakiś czas temu otworzyła się u nas w Toruniu nowa firma. Jest to ogromna spółka, która szuka ponad trzystu pracowników na różne stanowiska. Okazało się, że w ofercie jest tak księgowość toruń i postanowiłam od razu do nich aplikować. Miałam praktyki u księgowej i zdobyłam wiedzę, która na pewno zostanie doceniona przez mojego potencjalnego pracodawcę. Poza tym w ogłoszeniu zaznaczyli, że przeszkolą pracownika to mam jeszcze większe szanse. Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną i byłam szczęśliwa. Od razu zadzwoniłam do taty, by mu się pochwalić. Rozmawiała ze mną główna księgowa, która szukała pracownika do działu, który będzie rozliczał pracowników oraz zajmował się fakturami. Taka księgowość toruń bardzo mi odpowiadała i opowiedziałam jej o wszystkim czego nauczyłam się na praktykach. Musiałam jej się spodobać, ponieważ zatrudniła mnie na czas próbny. Pierwszy dzień w pracy był bardzo interesujący. Poznałam wiele ciekawych osób. Doszłam do wniosku, że księgowość toruń tez firmy zatrudnia najfajniejsze osoby, z którymi na pewno będzie mi się dobrze pracowało. To jest praca moich marzeń i cieszę się, że tak szybko udało mi się dostać to zatrudnienie. Będę się bardzo starała, by dostać umowę na czas nieokreślony.

Pracuję tutaj już pięć lat. Jestem główną księgową. Pani Jadwiga przeszła na emeryturę i właśnie mnie wyznaczyła na swoje stanowisko. Wszyscy zgodzili się z jej wyborem, ponieważ jestem jednym z najlepszych pracowników działu.

Komentowanie jest wyłączone.