Zarobek na starym aucie

Zarobek na starym aucie

Mój mąż jakiś czas temu zmienił pracę. W sumie to już przestawałam wierzyć, że kiedykolwiek to się jeszcze stanie bo był bardzo związany z poprzednią firmą. Teraz w nowej pracy dostał także samochód. Uważam, że jest to chyba największy plus tej zmiany.

Opłacalne zezłomowanie samochodu

złomowanie aut - BydgoszczMy mamy stare auto, które nie za bardzo nadawało się już do jazdy. Ciągle było trzeba tylko wkładać w nie dodatkowe pieniądze. Dawno już nie jeździliśmy nim w dalekie trasy bo obawialiśmy się tego czy coś nie stanie się po drodze. Ja myślałam nawet o kupnie nowego auta tylko na to też trzeba było mieć odłożoną większą sumę pieniędzy. A ich nie posiadaliśmy. Także ten samochód służbowy był dla nas teraz dużym ułatwieniem oraz sporą oszczędnością. Stare auto ciągle stało pod blokiem. A przecież niedługo trzeba było je znów ubezpieczyć. Z mężem podjęliśmy decyzję, że nie będziemy go sprzedawać bo jednak ono się już do tego nie nadaje. Trzeba było je zezłomować. Zawsze dostaniemy jakieś pieniądze za to a i nie będziemy musieli przede wszystkim ponosić już żadnych kosztów związanych z tym samochodem. Mąż sprawdził gdzie znajduje się najlepsze złomowanie aut – Bydgoszcz i tam też się udaliśmy. Pan od razu do nas podszedł. Nawet nie przypuszczałam, że to wszystko zostanie tak szybko załatwione. Oczywiście przed całą procedurą samochód został zważony i na tej podstawie dostaliśmy pieniądze. Bardzo się ucieszyłam bo myślałam, że ta kwota będzie dużo niższa.

Dopiero gdy samochód został na złomie ulżyło mi. W końcu skończyły się raz na zawsze te problemy związane z tą zawodną maszyną. Na pewno gdybym była w podobnej sytuacji to także zdecydowałabym się na zezłomowanie samochodu. Bo skoro coś nie nadaje się już do użytku to jest to chyba jedyne dobre wyjście.

Komentowanie jest wyłączone.