Zamówienie sporej ilości kół zębatych

Zamówienie sporej ilości kół zębatych

W mojej firmie zawsze było sporo zamówień a wszystko dlatego, że sam dbałem o każdego klienta. Dzięki temu wypracowałem sobie zaufanie, na które tak na dobrą sprawę dość ciężko sobie zapracowałem. Moi pracownicy doceniają każde zamówienie i ciężko pracują.

Wykonanie na czas wszystkich kół zębatych

koło zębateGłównie specjalizuję się w produkcji kół zębatych, ale oferuję wiele innych produktów. Każde koło zębate jest wykonywane przy pomocy nowoczesnych maszyn, w które zdecydowałem się jakiś czas temu zainwestować. Jeden z moich stałych klientów zdecydował się ostatnio zamówić sporą ilość kół zębatych i mieliśmy niezłe zamieszanie. Postanowiłem jednak podołać zadaniu mimo sporego zamówienia, ponieważ to był dla mnie bardzo cenny klient. Niewiele czasu dał nam na wykonanie zlecenia i bardzo mu zależało na czasie. Zastanawiałem się co zrobić, żeby nie zawalić innych zleceń i ostatecznie wprowadziłem nocne zmiany. Nie miałem czasu na zatrudnianie i szkolenie nowych pracowników a to było jedyne rozsądne rozwiązanie. Chłopakom oczywiście podwyższyłem stawki, ponieważ nigdy nie mieli nocnych zmian i musiałem przecież ich jakoś wynagrodzić. Wszyscy się zgodzili i od razu zabraliśmy się do pracy. Ja sam pracowałem fizycznie razem z nimi, ponieważ nie było czasu do stracenia. W ciągu tygodnia udało nam się wykonać sporą część zamówienia i zadzwoniłem do klienta z informacją, że może już przyjechać po zamówienie. Resztę dokończyliśmy w ciągu dwóch tygodni i wywiązaliśmy się ze wszystkiego.

Ten klient później zamawiał wszystko tylko u mnie, ponieważ był zadowolony z jakości i obsługi. Chłopacy na stałe zaczęli pracować w systemie trzyzmianowym i nikomu to nie przeszkadzało. Dzięki temu też zarobili więcej pieniędzy. Każdy w sumie był zadowolony.

Komentarze są wyłączone.