Zabrakło mi tytoniu do sziszy

Zabrakło mi tytoniu do sziszy

Ja to jestem raczej samotnikiem. Lubię spędzać czas w domu, palić fajkę wodną i słuchać dobrej muzyki. Na miasto nie wychodzę, ponieważ piwko to lubię wypić w zaciszu domowym. Lubię też grać w gry co robię bardzo często i sprawia mi to frajdę.

Szukam sklepu z dostępnym tytoniem do sziszy

tytoń do sziszyW piątek po pracy miałem ochotę się zrelaksować. To był ciężki dzień i zasłużyłem na odrobinę wypoczynku. Zapalę sobie sziszę i obejrzę jakiś fajny film. Moje zdziwienie sięgnęło zenitu jak okazało się, że skończył mi się tytoń do sziszy i wpadłem w panikę. Przeszukałem wszystkie szafy, ponieważ zawsze mam zapas i nigdy jeszcze nie zdarzyło się, żeby mi go zabrakło. Nic nie znalazłem. Okazało się, że rzeczywiście tytoń do sziszy się skończył. Musiałem znaleźć jakiś sklep, który o tej porze jest czynny. Bez tytoniu mój plan nie może być zrealizowany. Nawet wybrałem sobie film, który zamierzam obejrzeć. Ubrałem się i poszedłem poszukać sklepu, który sprzedaje tytoń do sziszy i miałem nadzieję, że uda mi się coś znaleźć. Zawsze zamawiam tytoń do sziszy i nie orientuję się niestety jakie sklepy oferują jego sprzedaż u mnie w mieście. Odwiedziłem chyba każdy sklep, który był czynny o tej porze. W końcu udało mi się dotrzeć do takiego, który ma tytoń do sziszy i odsapnąłem. Wybrałem dość dużo rodzajów i zrobiłem zapasy. Było bardzo tanio i opłaciło się kupić większą ilość. Sprzedawca aż się zaskoczył, ale o nic nie pytał. Teraz mogę spokojnie wrócić do domu i zapalić. Obejrzę też ten wybrany wcześniej film.

Tytoń był bardzo dobrej jakości i chyba będę w tym sklepie już robił zakupy. Jest tanio i niedaleko. Teraz to pilnuję wszystkiego na bieżąco i nie pozwalam sobie, by taka sytuacja się powtórzyło. Mam zapasy i mogę spać spokojnie dzięki temu.

Komentowanie jest wyłączone.