Wysokiej jakości plisy

Wysokiej jakości plisy

Moja dobra koleżanka robiła jakiś czas tremu naprawdę duży remont w swoim mieszkaniu. Chyba wymieniła wszytko to co możliwe. Gdy byłam u niej po raz pierwszy po tym remoncie to miałam wręcz wrażenie, że jestem zupełnie w innym miejscu.

Ładne plisy w dobrej cenie kupione przez koleżankę

plisy na okno w SzczecinieJest teraz naprawdę pięknie. Jednak gdy byłam tam dłużej to doszłam do wniosku, że jest rzecz, która moim zdaniem nie pasuje zupełnie do tak nowoczesnego wnętrza jakie jest tam teraz. Mianowicie koleżanka nie wymieniła rolet na nowe. Powiedziała mi, że specjalnie zostawiła to na koniec bo nie wiedziała co kupić. Musiała poczekać aż remont się skończy żeby te rolety odpowiednio dopasować. Powiedziała mi jednak, że chce kupić plisy na okno w Szczecinie, bo podobają się jej najbardziej. Ja też jestem zdania, że takie plisy będą pasowały tam najbardziej bo one są jednak nowoczesne i bardzo ładne. Do tego moim zdaniem są bardzo praktyczne. Sama mam plisy u siebie w mieszkaniu na oknach i kto tylko do mnie przychodzi to się nimi zachwyca. Każdy twierdzi, że okna wyglądają dużo lepiej gdy jest właśnie coś takiego. Następnym razem gdy byłam u koleżanki miała już te plisy. Według mnie wybrała je w bardzo ładnym kolorze. Teraz mieszkanie prezentuje się znacznie lepiej. Mogę powiedzieć, że dopiero teraz jest kompletne. Koleżanka powiedziała mi, że te plisy kupiła w bardzo dobrej cenie bo była akurat dość duża promocja. Do tego jej zdaniem są one bardzo solidnie wykonane.

Gdy się ich przyjrzałam to muszę przyznać, że są one bardziej solidnie zrobione niż te, które ja mam u siebie. Koniecznie powiem o tym mojej mamie bo wiem, że ona także chciała te swoje stare rolety wymienić na coś innego. A skoro jest teraz promocja to warto byłoby skorzystać z niej.

Komentowanie jest wyłączone.