Wyprzedaż pościeli dla dzieci

Wyprzedaż pościeli dla dzieci

 

Jako kierownik sklepu mogłem samodzielnie decydować jaki towar wystawić w niższej cenie w danym miesiącu. Mieliśmy dość wysokie ceny, ale mimo to klienci do nas często zaglądali. Kiedy była wyprzedaż to w tym czasie przychodziły do sklepu całe tłumy ludzi.

Wszystkie zestawy pościeli sprzedane w jeden dzień

pościel w minionkiOd jakiegoś czasu w sprzedaży posiadaliśmy pościel dla dzieci i w zeszłym miesiącu zdecydowałem się je dać na promocję. Zbliżały się święta i wiedziałem, że taki prezent będzie idealny dla każdego malucha. Informacja o wyprzedaży szybko obiegła całą galerię i nawet nie musieliśmy zbytnio się reklamować. Wystarczyła jedna informacja przyklejona na szybę. Na wystawie pojawiła się oczywiście pościel w minionki, która była w promocji. Akurat była sobota a tego dnia w galerii zawsze jest najwięcej ludzi. Każdy wiedząc, że jest u nas wyprzedaż od razu wchodził do sklepu. Ludzie pytali o wymiary pościeli, z czego jest ona wykonana. Postanowiłem więc tę informację umieścić na półce z pościelą, by każdy miał tę informację na wyciągnięcie ręki. Efekt był na prawdę niesamowity, ponieważ ludzie kupowali po kilka kompletów pościeli. W ciągu zaledwie siedmiu godzin wyprzedaliśmy całą pościel. Nawet jak już zdjęliśmy informację o wyprzedaży to ludzie do nas przychodzili i pytali o tę pościel. Wyprzedaliśmy wszystkie komplety z magazynu i dlatego postanowiłem zamówić od producenta kolejne sztuki. Wyprzedaż przez to też przedłużyliśmy o kolejne kilka dni. Sprzedane zostało wszystko.

To był dla naszego sklepu dobry okres i cieszyłem się z podjętej o wyprzedaży decyzji. Wystawiliśmy świetny produkt, który wzbudził ogromne zainteresowanie klientów. Byłem z siebie dumny i pracownicy stwierdzili, że jestem najlepszym kierownikiem. Mieli rację.

 

Komentowanie jest wyłączone.