Wynajmuję dmuchaną atrakcję na urodziny syna

Wynajmuję dmuchaną atrakcję na urodziny syna

Maciej w tym roku będzie obchodził swoje szóste urodziny. Dla niego to bardzo ważne wydarzenie i od początku roku cały czas o tym dniu mówi. Ciekawy jest co dostanie w prezencie oraz jakie atrakcje w tym roku dla niego przygotujemy na imprezę.

Dmuchana atrakcja spodobała się wszystkim dzieciom

dmuchane atrakcje do wynajęciaSynowi urodziny wyprawiam co roku. To bardzo ważne wydarzenie, które trzeba celebrować. W tym roku zdecydowałam, że będzie to coś wyjątkowego. Dowiedziałam się, że są dmuchane atrakcje do wynajęcia za niewielkie pieniądze i uznałam to za doskonały pomysł. Moja starsza córka Ania, która ukończyła już osiemnaście lat zawsze angażuje się w organizację urodzin brata. Obiecała i tym razem mi pomóc. Zna firmę, która ma dmuchane atrakcje do wynajęcia, ponieważ jej koleżanki ojciec jest jej właścicielem. Przyjdzie z nią dziś po szkole, abym mogła na ten temat porozmawiać. Dzięki temu na pewno uda się uzyskać jakieś ciekawe rabaty. Od koleżanki swojej córki uzyskałam wszystkie niezbędne informacje i wiedziałam jak działać. Wynajęcie dmuchanej zjeżdżalni jest idealnym pomysłem. Maciek zawsze uwielbiał takie atrakcje i jak byliśmy w takich miejscach to nigdy nie mogłam go od tego odciągnąć. Postanowiłam zaprosić jego kolegów i koleżanki, z którymi cały czas się bawi. W sumie będzie to taki sam skład jak w zeszłym roku. Rodzice rzecz jasna wiedzą, że taka impreza będzie organizowana i zadeklarowali, że ich dzieci na pewno będą obecne. Pozostaje mi zamówić jeszcze tort ze świeczką i jakieś dobre jedzenie.

Wszystko poszło pomyślnie i dmuchana zjeżdżalnia sprawdziła się idealnie. Wszystkim to odpowiadało a Maciej to w ogóle nie chciał z niej zejść. Widziałam, że bardzo dobrze się bawi i cieszyłam się, że to będzie jego najlepszy dzień w tym roku.

Komentowanie jest wyłączone.