Wykonuję montaż anten satelitarnych

Wykonuję montaż anten satelitarnych

Pracuję w serwisie komputerowym w Koszalinie. Zajmujemy się wszelkimi naprawami dotyczącymi komputerów stacjonarnych i laptopów, jak również akcesoriów do nich, na przykład myszek czy głośników. Mamy też sklep komputerowy z różnorodnymi produktami.

Montaż anten sprawnie zrobiony

montaż anten satelitarnych w KoszalinieJa jednak zajmuję się czymś nieco innym, choć także związanym po części z elektroniką. Wykonuje montaż anten satelitarnych w Koszalinie, zajmuje się także podłączaniem monitoringu. Jest to raczej zajęcie wymagające znajomości elektroniki, kabli i podłączeń niż jakiś systemów. Po każdym montażu sprawdzam oczywiście czy kamery działają a obraz jest przesyłany do panelu kontrolnego dyżurki, lub czy też antena satelitarna odbiera sygnał i programy są widoczne na telewizorze. Jednak nie powiedziałabym, że znam się dobrze na jakimś oprogramowaniu. Skupiam się na tym, żeby klienci byli zadowoleni, czyli wykonuję swoje zadania szybko i sprawnie. Wiadomo, że przeprowadzka do nowego miejsca jest stresująca i każdy od razu chciałby się czuć jak u siebie, więc obca osoba kręcąca się po domu i po dachu nie jest czymś przyjemnym. Montaż anten satelitarnych to w gruncie rzeczy żaden problem. Chodzi o to, by stabilnie zamontować antenę na dachu i ustawić ją we właściwym kierunku. Z monitoringiem jest więcej problemów, ponieważ trzeba montować wiele kamer, puszczać kable w ścianach i wszystko łączyć z głównym panelem. To raczej praca na wiele godzin niż na godzinkę, jak z antenami, tam to tylko wejść i wyjść.

Najważniejsze jednak, że zarówno klienci jak i mój szef są zadowoleni z mojej pracy. Staram się, żeby nikt nie miał do mnie zastrzeżeń i żeby wszystko działało prawidłowo. Mam wtedy satysfakcję, że jestem w czymś dobra i znam się na rzeczy. To ważne w każdym zawodzie.

Komentowanie jest wyłączone.