Wybrałam pojęmną szafę do kamienicy

Wybrałam pojęmną szafę do kamienicy

Pracuję jako dekoratorka wnętrz. Pracuję w telewizji i przygotowuję remonty u rożnych rodzin, które zgłoszą się do mojego programu. Z ekipą remontowa współpracuje już trzy lata. Nasz program jest bardzo interesujący dlatego do tej pory można nas oglądać na antenie.

Zleciłam zamontowanie pojemnej szafy na wymiar

pojemne szafy na wymiar w KatowicachTym razem dostaliśmy do urządzenia mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie w kamienicy jest bardzo charakterystyczne. Mieszkanie jest spore i trzeba je dobrze urządzić żeby było funkcjonalne. Ekipa remontowa od razu wzięła się do pracy. Wybrałam jakie kolory mają znaleźć się w poszczególnych pomieszczeniach. Przedpokój był dosyć wąski. Rodzina, która mieszkała w tym mieszkaniu była pięcioosobowa. Zaproponowałam pojemne szafy na wymiar w Katowicach, które można kupić w znanym sklepie stacjonarnym. Rodzina nie ma pojęcia jak będzie wyglądało ich mieszkanie. Wiedzą, że będzie zupełnie inaczej urządzone niż do tej pory. Oglądając nasz program mniej więcej wiedzą czego mogą się spodziewać. Zazwyczaj efekt końcowy jest jeszcze lepszy niż planowałam. Pojemne szafy na wymiar w Katowicach są bardzo doceniane przez wiele osób. Właściciel firmy, z którym współpracuje czasem przy rożnych zleceniach mówił, że dzięki mojemu programowi jego meble są chętniej kupowane. Nawet nie spodziewałam się, że mój program może mieć taki wpływa na ludzi. Cieszę się, że moje pomysły się podobają i są wykorzystywane w domach.

Bardzo się ciesze, jak moja praca jest doceniana a rodzina, która mieszka w danym mieszkaniu lub domu jest zadowolona. To jest nasz priorytet. Wszystkie prace, które wykonujemy robimy z myślą o mieszkających w danym lokalu ludziach. Staramy się, żeby pokoje były dopasowane do ich zainteresowań lub żeby było w nich więcej miejsca na poszczególne rzeczy.

Komentowanie jest wyłączone.