Wybór domu na podstawie makiet

Wybór domu na podstawie makiet

Z mężem bardzo chcemy kupić sobie dom, obecnie mieszkamy w dość ciasnym mieszkaniu na przedmieściach, a bardzo byśmy chcieli mieszkać poza miastem, ale nie zbyt daleko. Tak by można było dojść do pobliskiego sklepu. Podobno za miastem jest już budowane takie jedno osiedle z domkami jednorodzinnymi i bliźniaczymi.

Warto obejrzeć makiety

makietyNas raczej interesuje ten pierwszy typ domów, nie chcemy go z nikim dzielić. Wiadomo na jakich sąsiadów trafimy. Ale póki co to nie można wejść na teren budowy i rzucić okiem jak to wszystko wygląda, dlatego też udaliśmy się do biura firmy, która zajmuje się ta inwestycją. Oni pokazali nam najlepsze makiety tego osiedla. Było ich nawet parę. Jedna na przykład przedstawiałam rzut całego osiedla, na którym były modele domów. Nawet sporo ich tam było, więc osiedle nie będzie takie małe. Ponadto oprócz domów będą też tam dwa sklepy spożywcze, to akurat dobra wiadomość. Nie będzie trzeba jeździć do miasta po bieżące zakupy jak na przykład skończy nam się cukier. To były bardzo profesjonalne makiety architektoniczne, byłam pod ich wielkim wrażeniem. Tak wszystko realistycznie pokazywały. Druga z makiet pokazywała pojedynczy dom, można było nawet zobaczyć jego wnętrze, jak pomieszczenia będą rozłożone i tak dalej.

Potem dostaliśmy plan budynków na papierze i mieliśmy wybrać w którym chcielibyśmy zamieszkać. Zostało naprawdę niewiele domów do kupienia. Niemalże wszystkie były już zajęte. Dlatego też długo się nie zastanawialiśmy i postanowiliśmy wybrać ten dom, który stoi pod lasem.

Komentowanie jest wyłączone.