Wpływ na reklamę poprzez standy

Wpływ na reklamę poprzez standy

Kiedy udało mi się rozwinąć swoją pierwszą firmę, która zajmowała się reklamowaniem powieści mniej znanych autorów, miałam naprawdę dobre przeczucia co do przyszłości tego biznesu. Jak się okazało, nie tak łatwo jest wypromować książkę na tyle, aby przychody z jej kupna naprawdę wzrosły. Na szczęście znalazłam na to sposób.

Jak standy zmieniły moją karierę?

standy reklamowe warszawaMuszę przyznać, że na żaden temat nie przeczytałam tylu książek jak na temat reklamy. W moim zawodzie muszę wiedzieć jak wypromować jakiś produkt na rynku. Niestety wciąż nie szło mi to tak dobrze, jakbym tego oczekiwała. Całkowicie przypadkowo, pewnego dnia przechadzając się po rynku przy restauracji, zobaczyłam stojącego, grubiutkiego pana w czapce kucharskiej trzymającego tablice, na której wypisane były dania, jakie oferuje lokal. Jak pewnie się domyślacie, nie był to rzeczywisty człowiek, a po prostu reklama, jednakże tak bardzo rzuciła ona mi się w oczy, że postanowiłam się temu przyjrzeć. Poszukałam w internecie i dowiedziałam się, że istnieje taki sposób reklamy jak standy reklamowe warszawa. Postanowiłam to wykorzystać. W zależności od tematyki książki, jaką sprzedawałam, różnił się rodzaj reklamy, jaki zamawiałam oraz także gdzie ją stawiałam. Był to naprawdę świetny, pomysł, gdyż odzew pojawił się bardzo szybko. Nie dziwię się, w końcu, gdy wychodzisz z siłowni i widzisz stojącą panią z idealną figurą trzymającą książkę, dzięki której osiągnęła swój cel, też chciałbyś ją przeczytać prawda?

Często zdarza się, że coś, czego bardzo poszukujemy, znajduje się blisko nas. Jak w filmach w których kobieta szukająca miłości nie zauważa zakochanego w niej przyjaciela. Podobnie było ze mną. Przechodziłam obok tej restauracji nie raz, ale dopiero po czasie dostrzegłam to, czego szukałam.

Komentowanie jest wyłączone.