Wpłaciłam zaliczkę za okna

Wpłaciłam zaliczkę za okna

 

Moja mama poprosiła nie żebym po pracy podjechała do sklepu z oknami żeby wpłacić zaliczkę n okna, które mama postanowiła zamówić do naszego domu. Tata zdecydował się na remont generalny i był już u nas nawet specjalista, który wymierzył okna i przekazał ile będą one kosztować.

Pojechałam do sklepu zapłacić za okna

okna wodzisławNa szczęście sklep z oknami znajdował się blisko mojej firmy, w której pracowałam więc nie musiałam stać w korkach. dzisiaj trochę się spieszyłam bo miałam dodatkowy angielski. Okna Wodzisław są bardzo znane i dlatego rodzice zdecydowali się skorzystać z tej firmy. Firma ma dobre opinie a okna, które są przez nią produkowane maja bardzo dobre opinie. Gwarancja jest długa i w razie jakichkolwiek problemów można zadzwonić do sklepu i poprosić o przyjście odpowiedniego fachowca, który wyreguluje okna lub usunie usterkę. Okna Wodzisław, które rodzice zamówili bardzo mi się spodobały. Były drewniane i solidne. Zależało mi żeby były w białym kolorze. Nasz dom będzie pomalowany na zielono więc białe okna Wodzisław będą idealnie pasować. Zaliczka była dosyć wysoka więc musiałam podjechać do bankomatu żeby wybrać pieniążki. Na szczęście wszystko udało mi się sprawnie załatwić i nie spóźniałam się na moje dodatkowe zajęcia. Cieszę się, że mogłam rodzicom pomóc i nie musieli przejeżdżać przez pół miasta żeby dopilnować wszystkich formalności. Okna Wodzisław, które rodzice zamówili mają być do nas dostarczone w ciągu czterech tygodni.

Sprzedawca w sklepie wspominał mi, że raczej nie powinno być żadnych opóźnień ale gdyby coś się wydarzyło to będą nas na bieżąco informować. Podobno wiele osób jest w trakcie wymiany okien. teraz jest podobno sezon na takie prace. Firma zapewnia darmowy montaż więc rodzice nie będą musieli dodatkowo płacić.

 

Komentowanie jest wyłączone.