Wideofilmowanie chrztu córki

Wideofilmowanie chrztu córki

Kiedy urodziłam moje pierwsze dziecko, pojawił się u mnie instynkt macierzyński. Myślałam, że go nie mam, jednak podczas tych 9 miesięcy, natura mnie nim hojnie obdarzyła. Pokochałam dziecko ze wszystkich sił i jest moim oczkiem w głowie. Zrobiłam już mojej córce sesję noworodkową, a teraz planujemy chrzest święty.

Wideo filmowanie na chrzcie świętym

wideofilmowanie lublinDo chrztu musiałam kupić córce piękną sukienkę i świecę w specjalnym sklepie. Zamówiłam też wideofilmowanie lublin, ponieważ chciałam, aby tak ważne wydarzenie zostało udokumentowane. Moja córka nie będzie tego pamiętała, a chciałam, żeby miała jakąś pamiątkę z tego dnia. Moja rodzina była bardzo religijna, tak samo zresztą jak ja. Więc uznałam, że taka uroczystość, jak chrzest, idealnie nadaje się dla kamery. Kamerzysta przyjechał przed czasem, żeby mógł zdążyć rozłożyć cały swój sprzęt. Zdjęcia również miał zrobić, a do tego było potrzebne dodatkowe oświetlenie. Oprócz tego, zdecydowałam, że po chrzcie zrobimy taką małą uroczystość z poczęstunkiem w naszej ulubionej restauracji. Zjechała się rodzina z całego kraju, więc trzeba było ich odpowiednio przyjąć. Na poczęstunku kamerzysta również był obecny. Chciałam, żeby jak najwięcej córka miała później do oglądania z tych swoich najmłodszych lat. Już nawet na komunię tego pana umówiłam, chociaż to dopiero za parę lat. Planuję też nagrać wszystkie jej urodziny, które będę organizowała w różnych lokalach. Bardzo ważne jest takie dokumentowanie, bo dziecko później zapomina dzieciństwa.

Nagranie z chrztu dostałam już całe zmontowane po około dwóch tygodniach. Wszystko było zrobione idealnie i bardzo się ucieszyłam, że zaufałam akurat temu kamerzyście. Ważne aby trafić na odpowiednią osobę, która będzie profesjonalna i nie zapomni o żadnej ważnej rzeczy.

Komentowanie jest wyłączone.