Usuwanie zbędnego owłosienia

Usuwanie zbędnego owłosienia

Od zawsze zmagałam się z nadmiernym owłosieniem. Dopiero dwa lata temu dowiedziałam się czym jest to spowodowane, a mianowicie problemami z hormonami. Jednakże, przed paroma miesiącami postanowiłam rozprawić się ze swoim kompleksem i postanowiłam skorzystać z laserowego usuwania owłosienia.

Trwałe usunięcie owłosienia zajęło mi sporo czasu

Wrocław - trwałe laserowe usuwanie owłosieniaOdpowiedniego miejsca na zabieg poszukałam przez Internet. W wyszukiwarkę wpisałam frazę „Wrocław – trwałe laserowe usuwanie owłosienia” i wybrałam klinikę z najlepszymi ocenami. Po tygodniu byłam już tam na pierwszej konsultacji. Jeżeli zabiegowi trwałego usuwania owłosienia laserem nazywanego też epilacją (czego dowiedziałam się podczas wizyty w gabinecie) poddaje się „normalna”, zdrowa osoba to aby uzyskać odpowiedni efekt musi ona poddać się ok. 6 zabiegom. Nie ma takiej możliwości by pozbyć się owłosienia przy pomocy jednego zabiegu. W moim przypadku, z powodu moich problemów z hormonami lekarz od razu powiedział mi, że by usunąć mój wąsik na stałe będę musiała wykonać takich zabiegów co najmniej dwa razy tyle. Ale byłam na to przygotowana, zarówno finansowo, jak i psychicznie, bo bardzo zależało mi na tym by pozbyć się owłosienia na mojej twarzy raz na zawsze. Pierwszego zabiegu nie bałam się w ogóle. Wiedziałam, że prawdopodobnie nie będzie on przyjemny ale ja właściwie nic nie czułam, nawet małego dyskomfortu. Na piątym zabiegu z kolei czułam lekkie pieczenie, ale nie było to nic bolesnego.

Każdy zabieg, na którym byłam trwał bardzo krótko, co bardzo mi się podobało, bo nie lubię niepotrzebnie tracić czasu. Pozbycie się włosów zajęło mi dobre kilkanaście tygodni. Teraz nie muszę już zupełnie przejmować się moim zbędnym owłosieniem na twarzy bo go po prostu nie ma. Jestem niesamowicie szczęśliwa z tego powodu.

Komentowanie jest wyłączone.