Ulubiony manicure hybrydowy

Ulubiony manicure hybrydowy

Wygoda i funkcjonalność-czyli coś, co preferuje teraz większość kobiet. Nie mamy czasu na różne zabiegi pielęgnacyjne i stanie godzinami przed lustrem. Lubimy, gdy możemy coś zrobić raz i jest to trwałe przez co najmniej kilka dni. Dlatego robiłam hennę na brwi i rzęsy, depilację woskiem, żeby wyrwać włosy wraz z cebulkami oraz odpowiednio dbałam o paznokcie.

Uwielbiam hybrydy na dłoniach i stopach

manicure hybrydowy poznań cennikNigdy nie lubiłam malować paznokci, bo zawsze wychodziło mi to krzywo, wyjeżdżałam na skórki i wyglądało to nieestetycznie. Dlatego chodziłam na manicure hybrydowy poznań cennik teraz wcale nie jest taki wysoki, z racji tego, że wiele osób zajmuje się wykonywaniem hybryd w domu jak i w salonach. Uwielbiałam hybrydy, dlatego, że pięknie się prezentowały i były trwałe. Zwykły lakier do paznokci tak ładnie nie błyszczał i nie był też tak miły w dotyku, jak paznokcie pomalowane lakierem hybrydowym. Mam hybrydy na dłoniach i na stopach. Na stopach hybryda trzyma znacznie dłużej, bo paznokcie u stóp rosną zdecydowanie wolniej niż na dłoniach. Do stóp wybieram ciemniejsze kolory, najczęściej jest to jakaś karminowa czerwień. Nie wyobrażam sobie tam jasnych kolorów, dziwnie by to wyglądało. Natomiast na dłoniach to zawsze ponosi mnie fantazja. Uwielbiam różne szablony do paznokci, stempelki i wzorki robione za pomocą pisaka. Moja kosmetyczka ma prawdziwy talent i jest bardzo precyzyjna. Zawsze zrobi wszystko idealnie i każdy wzorek jest dokładnie przemyślany. Nigdy się na niej nie zawiodłam.

Nie wyobrażam sobie teraz zwykłych paznokci. Tak mi wygodnie, gdy nie muszę malować paznokci co dwa dni, że nie chciałabym już do tego wracać. Paznokcie są w świetnym stanie, bo nie traktuję ich zmywaczem co chwila. Rosną długie i nie muszę robić hybrydy na tipsie.

Komentowanie jest wyłączone.