Tkaniny pcv na meble ogrodowe

Tkaniny pcv na meble ogrodowe

 Mój dom był idealny. Dosyć duży, żeby wszystko się zmieściło, ale nie zbyt duży, żeby było dużo pustej przestrzeni. Ogród również był dobrze zaprojektowany przez dobrego architekta krajobrazów. Z meblami do domu nie miałam problemu, z łatwością znalazłam je w takim stylu jaki chciałam. Jednak z meblami ogrodowymi nie poszło mi już tak dobrze.

Tkaniny pcv odporne na deszcz i słońce

elastyczne tkaniny pcvW sklepach sieciowych nie mogłam znaleźć nic ciekawego, a w internecie też nie było lepiej. Nikt nie wykonywał mebli ogrodowych na zamówienie, jedynie meble z drewna. Nie o to mi chodziło, chciałam mieć coś nowoczesnego, najlepiej metalowe ramę i do tego jakieś pokrycie z materiału. Zawsze można dokupić poduszki gotowe czy dać do uszycia, to też niewielki koszt. W końcu skontaktowałam się z jedną firmą czy wykonają mi metalowy stelaż do którego potem można dodać materiał. Zgodzili się. Udałam się do hurtowni i kupiłam elastyczne tkaniny pcv w pasującym kolorze, które miały pójść na obicia leżaków i krzeseł. Potem szukałam krawcowej która potrafi się zająć także takim bardziej przemysłowym szyciem, niż tylko wykonywaniem ubrań. Dzięki temu materiał znalazł się bez problemu na stelażu. Całość była dosyć sztywna, dlatego też znowu poszłam do hurtowni tkanin kupić materiał na poduszki ogrodowe. Odcień był idealny, więc się nie odcinał od całości. Jestem zadowolona z efektów. Tkanina pcv idealnie nadaje się na meble ogrodowe, a całość na zamówienie nie byłą tania, ale przynajmniej spełnia moje wymagania.

Warto było wydać więcej pieniędzy, żeby być zadowolonym z efektu końcowego. Meble ogrodowe to rzecz na lata, więc wiadomo, że można pozwolić sobie na droższą inwestycję, odporną na różne czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy promienie słoneczne.

Komentowanie jest wyłączone.