Szafa spełniająca nasze oczekiwania, czyli meble na zamówienie

Wiele osób wybierając szafy do domu lub mieszkania zastanawia się czy wybrać gotowe modele dostępne w sklepach meblowych czy raczej na zamówienie. Którą więc opcję wybrać? Najlepiej tą, która bardziej nam odpowiada.

Szafa na zamówienie – czyli szafa według własnego projektu

szafy na zamówienie krakówSama ostatnio zmieniałam meble w swojej sypialni i zastanawiałam się jaką szafę wybrać. Byłam nawet w kilku sklepach, aby zobaczyć co mają. Niektóre modele szaf były bardzo fajne pod względem wyglądu jednak kiedy zajrzałam do środka to nie spodobało mi się jej wnętrze a szczególnie układ półek czy drążków. Było ich bardzo mało a do tego zero szuflad. Nie spodobało mi się to, ponieważ w głowie miałam już projekt swojej szafy. Oczywiście niektórzy producenci dają możliwość niewielkiej zmiany, ale to zazwyczaj dotyczy zmiany koloru lub dorobienia półek. Większe zmiany nie wchodzą w grę. Dlatego postanowiłam wybrać szafy na zamówienie Kraków. W Internecie poszukałam najlepszej firmy w mieście zajmującej się produkcją szaf na wymiar. Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Następnego dnia przyjechał do mnie pracownik firmy, aby omówić szczegóły oraz podpisać umowę jeśli zdecyduję się na współpracę z nimi. Na początku zadał mi kilka pytań na temat tego z czego ma być zrobiona szafa i czy mam jakiś określony budżet. Było to ważne bo jeśli mam wyznaczoną sumę jaką chcę przeznaczyć to pracownik podpowie mi z czego mogę zrezygnować bo nie jest aż tak potrzebne w przypadku szafy. Dzięki specjalnym programom mógł on przedstawić mi finalny wygląd szafy.

Jeśli więc wiemy jak chcemy, aby wyglądała nasza szafa a w sklepach nie ma żadnych modeli spełniających nasze oczekiwania to warto skorzystać z usług firm produkujących szafy na zamówienie. Ważne jednak jest to, aby to była sprawdzona firma.

Komentowanie jest wyłączone.