Szafa spełniająca nasze oczekiwania, czyli meble na zamówienie

Szafa spełniająca nasze oczekiwania, czyli meble na zamówienie

Wiele osób wybierając szafy do domu lub mieszkania zastanawia się czy wybrać gotowe modele dostępne w sklepach meblowych czy raczej na zamówienie. Którą więc opcję wybrać? Najlepiej tą, która bardziej nam odpowiada.

Szafa na zamówienie – czyli szafa według własnego projektu

szafy na zamówienie krakówSama ostatnio zmieniałam meble w swojej sypialni i zastanawiałam się jaką szafę wybrać. Byłam nawet w kilku sklepach, aby zobaczyć co mają. Niektóre modele szaf były bardzo fajne pod względem wyglądu jednak kiedy zajrzałam do środka to nie spodobało mi się jej wnętrze a szczególnie układ półek czy drążków. Było ich bardzo mało a do tego zero szuflad. Nie spodobało mi się to, ponieważ w głowie miałam już projekt swojej szafy. Oczywiście niektórzy producenci dają możliwość niewielkiej zmiany, ale to zazwyczaj dotyczy zmiany koloru lub dorobienia półek. Większe zmiany nie wchodzą w grę. Dlatego postanowiłam wybrać szafy na zamówienie Kraków. W Internecie poszukałam najlepszej firmy w mieście zajmującej się produkcją szaf na wymiar. Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Następnego dnia przyjechał do mnie pracownik firmy, aby omówić szczegóły oraz podpisać umowę jeśli zdecyduję się na współpracę z nimi. Na początku zadał mi kilka pytań na temat tego z czego ma być zrobiona szafa i czy mam jakiś określony budżet. Było to ważne bo jeśli mam wyznaczoną sumę jaką chcę przeznaczyć to pracownik podpowie mi z czego mogę zrezygnować bo nie jest aż tak potrzebne w przypadku szafy. Dzięki specjalnym programom mógł on przedstawić mi finalny wygląd szafy.

Jeśli więc wiemy jak chcemy, aby wyglądała nasza szafa a w sklepach nie ma żadnych modeli spełniających nasze oczekiwania to warto skorzystać z usług firm produkujących szafy na zamówienie. Ważne jednak jest to, aby to była sprawdzona firma.

Komentowanie jest wyłączone.