Strona internetowa wykonana dla przedszkola

Strona internetowa wykonana dla przedszkola

W zeszłym roku wygrałam konkurs na bycie dyrektorem w jednym przedszkolu w Częstochowie. Ucieszyłam się, bowiem zawsze lubiłam pracować z dziećmi. Ukończyłam studia na stosownym kierunku i bez problemu mogłam zgłosić swoją kandydaturę.

Przedszkole potrzebowało strony internetowej

strony internetoweKiedy objęłam to stanowisko zaczęła zastanawiać mnie jedna rzecz. Mianowicie wielu rodziców składających dokumenty mówiło o tym, że bardzo ciężko jest nas znaleźć w sieci. Dane do kontaktu są bardzo ograniczone. Przestraszyłam się tym, bowiem w Częstochowie konkurencja była duża. Bałam się, że staniemy się dla rodziców nieatrakcyjni. Poszukałam firmy, które projektują strony internetowe dla każdego wykonywane w Częstochowie. Znalazłam ich wiele, ale szczególnie jedna zainteresowała mnie swoją ofertą. W zakładce kontakt znalazłam numer telefonu i bez chwili zwłoki zadzwoniłam. Okazało się, że człowiek z którym rozmawiałam był bardzo kompetentny. Strony www miał w małym paluszku. Od razu poprosił mnie o nazwę placówki oraz kolory jakie chciałabym mieć na stronie. Poprosiłam wszystkie przedszkolanki a także zrobiłam krótką rozmowę z rodzicami, aby sprawdzić czego oczekują. I tak właśnie powstało projektowanie stron dla mnie. Po tygodniu miałam sześć propozycji szablonu. Dodatkowo wybrałam także nazwy zakładek oraz podałam wszelkie dane teleadresowe. Wybraliśmy kolory pastelowe – beże, błękity oraz róże. Na początku miałam obawy, że jest to zbyt dziecięce, jednak kiedy rodzice pochwalili stronę byłam szczęśliwa. Wiedziałam, że wykonałam kawał dobrej roboty. Z czasem mamy w planach ulepszać stronę.

Przede wszystkim kamery, aby rodzice mogli online obserwować swoje pociechy. Oczywiście byłaby to opcja tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Z czasem będziemy ulepszać galerię zdjęć a jesiennych spacerów i wycieczek dzieciaków. Sama radość.

Komentowanie jest wyłączone.