Stosowanie lakierów hybrydowych

Stosowanie lakierów hybrydowych

Praca sekretarki wymaga ode mnie biegłej znajomości języka angielskiego, obsługi komputera i urządzeń biurowych. Poza tym, niepisaną zasadą jest, że zawsze muszę dobrze się prezentować. Skromny, ale elegancki strój to konieczność. Podobnie zadbana fryzura, stonowany makijaż i… paznokcie.

Lakiery hybrydowe i idealne paznokcie

lakier hybrydowyZawsze lubiłam o siebie dbać. Wszelkie zabiegi typu układanie włosów czy malowanie paznokci nie sprawiały mi większego problemu. Jednak charakter mojej pracy sprawia, że nie mogę pozwolić sobie na jakieś potknięcia. Mój wizerunek jest niejako wizytówką firmy, której jestem pracownikiem. Ostatnio miałam mały problem z paznokciami – zawsze starannie pomalowane, a mimo to zaczęły wyglądać po prostu źle. Lakier odpryskiwał całymi płatami. Znajoma kosmetyczka poleciła mi wtedy lakier hybrydowy. Od razu umówiłam si na wizytę. Nie będzie przesadą jeśli powiem, że od tamtej pory mój problem odszedł w zapomnienie. Odkąd stosuję lakiery hybrydowe, moje paznokcie przez dwa tygodnie wyglądają nienagannie. Mają piękny, intensywny kolor i wysoki połysk. Z racji zawodu, zawsze wybieram stonowane odcienie beżu oraz pudrowego różu, ale podczas urlopu zaszaleję z kolorem amarantowym. Sama nie wierzyłam, póki się nie przekonałam. Te wszystkie opowieści o wysokiej trwałości lakierów hybrydowych są prawdziwe. Kosmetyczkę odwiedzam teraz co dwa tygodnie lub rzadziej. Od momentu aplikacji do chwili zmycia, lakier wygląda dobrze. Nareszcie koniec z odpryskami i blaknącym kolorem…

Od tamtej wizyty u kosmetyczki mam więcej czasu dla siebie. Nie muszę już co dwa dni poprawiać swoich paznokci. Dla młodej i zabieganej osoby to bardzo istotne. Moje dłonie prezentują  się teraz nienagannie i wyglądają po prostu elegancko. Bardzo podoba mi się ten efekt – trwały i subtelny.

Komentowanie jest wyłączone.