Sprowadzam z zagranicy stylowy rower holenderski

Sprowadzam z zagranicy stylowy rower holenderski

Wiedziałem, że jak sprowadzę rower z zagranicy to moja dziewczyna będzie bardzo zadowolona. Uwielbia mieć unikatowe rzeczy a ostatnio cały czas mówi o nowym rowerze. Postanowiłem więc zrobić jej niespodziankę i taki rower sprowadzić.

U przedstawiciela było mnóstwo stylowych rowerów holenderskich

stylowe rowery holenderskiePoznałem takiego jednego przedstawiciela, który pracuje za granicą i sprowadza do nas do kraju dość stylowe rowery holenderskie. Skontaktowałem się z nim i zapytałem kiedy będzie sprowadzał teraz rowery na sprzedaż, ponieważ jestem zainteresowany kupnem. Umówiliśmy się na poniedziałek po świętach, bo wtedy ma przywieźć stylowe rowery holenderskie na sprzedaż. W poniedziałek miałem jeszcze wolne i mogłem pojechać do tego człowieka zanim Marysia wróciła z pracy. Wiedziałem jaki rower najbardziej się jej podoba i właśnie takiego szukałem. Na placu było mnóstwo rowerów i wszystkie były dość modne i stylowe. Wiedziałem, że Marysia będzie bardzo szczęśliwa. Spodobały mi się cztery stylowe rowery holenderskie i musiałem dokonać ostatecznego wyboru. W tej sytuacji zdecydował kolor, ponieważ wszystkie rowery były na prawdę świetne. Kiedy zapłaciłem za rower to wróciłem nim do domu. Był tak bardzo wygodny, że zacząłem się zastanawiać nad zakupem dla siebie. Nie mam w sumie kiedy jeździć, ponieważ pracuję jako kierowca i w domu jestem tylko w weekendy. Zdecydowałem, że na razie poczekam. Kiedy Marysia wróciła z pracy to rower już czekał na nią w korytarzu. Od razu usłyszałem, że weszła, ponieważ krzyczała z radości.

To był najlepszy prezent jaki jej do tej pory zrobiłem. Jest tak szczęśliwa, że rowerem zaczęła jeździć do pracy. Powiedziała, że koleżankom bardzo się podoba i żadna takiego ładnego nie ma. Dla mojej dziewczyny zrobię wszystko.

Komentowanie jest wyłączone.