Skuteczne badania grafologiczne

Nawet w dobie komputerów odręczny podpis ma spore znacznie. Jest konieczny do zawarcia umowy cywilnoprawnej (w formie pisemnej), udzielenia pełnomocnictwa, czy też nawet w przypadku prozaicznego usprawiedliwienia nieobecności dziecka w szkole. W wielu zawodach również podpis jest konieczny w celu nadania mocy określonej rzeczy.

Rzetelne i szybkie badania grafologiczne

grafologiaMuszę przyznać, że jako prawnik, codziennie podpisuję wiele dokumentów. Przykładem mogą być notarialne poświadczenia przyjęcia bądź odrzucenia spadku, które wymagają między innymi mojego podpisu. Niestety, kiedyś pewna osoba wystąpiła do mnie o odszkodowanie, za niewłaściwe sporządzenie dokumentu, który nie był przez to ważny, co z kolei spowodowało odziedziczenie olbrzymiego długu. Chociaż na dokumencie faktycznie figurował mój podpis, nie pamiętam abym go przygotowywała. Na szczęście z odsieczą przyszła mi dziedzina, jaką jest grafologia. Zgłosiłam się do specjalisty, w celu porównania mojego podpisu z podpisem figurującym na dokumencie. Ekspertyza została wykonana bardzo szybko. Dodatkowo całość była dostępna w bardzo przystępnej cenie, dzięki czemu w razie wątpliwości każdy może sobie na coś takiego pozwolić. Badanie pisma zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i rzetelnie, w związku z czym jednoznacznie stwierdzono, że podpis na spornym dokumencie został podrobiony. Dzięki temu udało mi się uniknąć wielu nieprzyjemności.

Decydując się na badanie pisma, dobrze jest zwrócić się do specjalisty. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że tego typu ekspertyza może zostać wykonana tak szybko i że jest dostępna w tak przystępnej cenie. Na szczęście moje przypuszczenia się potwierdziły, a dzięki pomocy grafologa udało mi się w pełni odzyskać spokój psychiczny.

Komentowanie jest wyłączone.