Samochód trzymałem na parkingu

Samochód trzymałem na parkingu

Od wielu długich lat marzył mi się jakiś nowy samochód prosto z salonu i sukcesywnie odkładałem na niego pieniądze. Kiedy w końcu było mnie stać na nowe auto to pojechałem prosto do salonu i kupiłem ten samochód, który miałem upatrzony już od bardzo dawna.

Nowy samochód na sprawdzonym i tanim parkingu

tani parking baliceNowym samochodem wyjechałem z tego salonu i byłem dumny jak paw. Za wszystko zapłaciłem gotówką i nawet starczyło mi na ubezpieczenie. Potrzebny był mi jakiś tani parking balice w pobliżu miejsca zamieszkania, bo przecież nie mogłem trzymać nowego auta na chodniku! Interesował mnie tylko parking strzeżony, ponieważ dawał mi gwarancję, że moje auto było bezpieczne. Ja to wolałem dmuchać na zimne i nie chciałem nikomu czynić okazji zostawiając samochód gdzieś na chodniku. U nas w mieście niewiele było miejsc do parkowania a jak już coś było blisko mojego domu to zawsze miejsca były zajęte. Popytałem wśród znajomych gdzie są jakieś w miarę tanie parkingi samochodowe w mieście i dostałem kilka namiarów. Osobiście pojechałem, żeby sprawdzić każdy parking i zdecydować się na ten jeden konkretny. Parking strzeżony, który znajdował się najbliżej mojego miejsca zamieszkania odpowiadał mi najbardziej. Miałem kilka minut z domu do tego miejsca i to mi zdecydowanie odpowiadało. Cena była również niska i od razu zdecydowałem się wynająć tam miejsce. Zapłaciłem za cały miesiąc z góry i byłem spokojny, że samochód stał na strzeżonym parkingu. W nocy spałem spokojnie nie zamartwiając się o nic.

Z parkingu korzystałem od wielu lat i byłem bardzo zadowolony. Zawsze miałem jedno to samo miejsce parkingowe, które miało łatwy wyjazd. Stróż pilnujący parkingu bardzo mnie polubił i zawsze jak szedłem po swoje auto to zamieniłem z nim kilka zdań.

Komentowanie jest wyłączone.