Romek sprzedaje kabiny i balustrady klientom

Romek sprzedaje kabiny i balustrady klientom

Moja siostra mieszka we Wrocławiu. Bardzo dobrze sobie radzi w tym mieście i pod względem zawodowym a także sercowym. Poznała Romka, który prowadzi firmę z kabinami a także balustradami. Jego firma działa na rynku już od wielu lat. Romek odziedziczył ją po swoim ojcu, który poświęcił jej wiele czasu i pracy.

Chłopak siostry prowadzi firmę z kabinami

drzwi szklane wrocławRomek swojej firmie poświęca wiele czasu. Siostra bardzo go wspiera w jego pracy. Ona jest wykwalifikowana księgową i ostatnio pomagała mu w rozliczeniach. Romek ostatecznie postanowił ją zatrudnić bo ma do niej zaufanie i wie, ze Moja siostra będzie pilnować wszystkich terminów. Romek sprzedaje szklane drzwi a także balustrady. Wszystkie produkty, które można u niego w sklepie kupić są bardzo dobrej jakości. Kabiny prysznicowe mogą być przygotowane na specjalne zamówienie lub mogą mieć standardowy wymiar. Moja siostra jest zachwycona Romkiem i cieszy się, że jest taki odpowiedzialny. Jako młody chłopak zajął się prowadzeniem firmy ale nie przewróciło mu się w głowie. Profesjonalnie podchodzi do obsługi klienta a także do sprzedaży drzwi czy kabin. Romek zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. W dzisiejszych czasach i przy tak sporej konkurencji dobry pracownik to podstawa. Moja siostra powiedziała, że w sobotę przyjedzie z Romkiem do naszego domu. Będziemy mieli okazje żeby go poznać. W naszym domu będzie po raz pierwszy. Romek podobno jest bardzo wesoły i miły.

Generalnie już tyle z mamą o Romku słyszałyśmy, że wydaje nam się że już go znamy. Cieszymy się, że siostra zdecydowała się go w końcu do naszego domu zaprosić. Mama już kilka razu ją do tego przekonywała ale siostra nie była pewna czy on jest tym jedynym kandydatem. jak już ma pewność to nie chce dłużej zwlekać.

Więcej znajdziesz na http://alisglass.pl

Komentowanie jest wyłączone.