Projektuj żaluzje i rolety

Projektuj żaluzje i rolety

Ostatnimi czasy dostaję coraz więcej zleceń na projektowanie rolety od jednej firmy z Bydgoszczy. Do tej pory się nigdy tym nie zajmowałam. Umiałam zaprojektować materiał na firanki czy też na zasłony, to było moje główne zajęcie i na tym się znałam. Jednak rolety materiałowe to była dla mnie nowość.

Jednobarwne żaluzje – dobry pomysł?

żaluzjeSądziłam, że są one jedynie jednobarwne, tak samo jak żaluzje, jednak one są robione z metalu, nie z materiału. Jednak tylko takie widziałam. Okazało się jednak, że jest o wiele więcej takich wzorów i nawet małe roletki potrafią mieć na dole jakiś wzorek. Oczywiście jest on zazwyczaj delikatny, nie jest to wielkie logo czy napis, choć myślę, że można by było z tym eksperymentować. Na razie jednak wykonuję zwyczajne rolety materiałowe. Najczęściej rysuję nam delikatne graficzne wzory, bardziej sugerujące coś, niż przedstawiające. To w kończ nie fototapeta, żeby przedstawiała wszystko z fotograficzną dokładnością. Jedynie rolety dzień noc nie wchodzą tutaj w grę, bo mają dwie warstwy w tym samym kolorze, więc taki wzorek nie byłby widoczny. Trzeba wymyślić na to coś innego. Mozę jakiś wzorek z idący z góry do dołu, albo na łączeniach? Nie wiem jeszcze jak by to miało wyglądać, ale zawsze milo jest się zastanowić nad takimi rzeczami. Do tego również ostatnio jak mówiłam dostaje coraz więcej zleceń więc mam szansę się rozwijać i uczyć nowych rzeczy.

Mam nadzieję, ze współpraca z Bydgoszczą będzie nadal się owocnie rozwijała. Dzięki temu na pewno będę miałam coś więcej do pokazania w swoim portfolio,a przy okazji też jest to całkiem dobry zarobek jak dla początkującego projektanta takich rzeczy.

Więcej w temacie rolet i żaluzji można znaleźć na: http://www.roletybydgoszcz.net

Komentowanie jest wyłączone.