Praca przy mocowaniu ramek do tablic rejestracyjnych

Praca przy mocowaniu ramek do tablic rejestracyjnych

Zacząłem pracę w warsztacie samochodowym. W sumie początki nie są złe, w zasadzie całkiem ciekawe. Wiecie co robię? Montuje ramki do tablic rejestracyjnych. No przyjeżdżają takie nówki sprowadzane na lawecie, a ja sprawdzam czy ramka do tablicy rejestracyjnej jest w porządku.

Wymieniam ramki tablic rejestracyjnych

ramka tablicy rejestracyjnejJak wszystko gra, to ramka tablicy rejestracyjnej zostaje. Jak coś jest nie tak, to taka ramka do tablicy rejestracyjnej jest wymieniana i ja to robię. Na początku też przyjeżdżały motocykle. W nich ramka tablicy rejestracyjnej motocykla jest inna, dlatego też musiałem nieco inaczej podejść do sprawy. Jednak mamy bardzo pomocnego szefa zmiany i mi wszystko wyjaśnił. Pokazał jak taka ramka tablicy rejestracyjnej motocykla ma się trzymać, na co muszę zwrócić uwagę, a co nie powinno zaprzątać mi głowy. Człowiek ma wieloletnie doświadczenie w motoryzacji i to co dla mnie jest czarną magią, dla niego to bułka z masłem. Powiedział mi po tygodniu pracy, że widzi, że się staram dlatego od przyszłego miesiąca będę już przydzielony do sekcji karoserii i świateł. Fajnie, już się nie mogę doczekać. W każdym razie póki co wszystko idzie gładko i jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem tę pracę w warsztacie. Tata, się z mojego entuzjazmu śmieje, twierdzi, że zawsze będę te ramki do tablic rejestracyjnych będę skręcał. Ja mu pokazałem jednak, że potrafię inne rzeczy i zapytałem się go, czy tabliczka z numerem domu jest już zawieszona.

On się zdziwił, że go o to pytam, sprawdził i ku swojemu zaskoczeniu stwierdził, że tabliczka z numerem domu jest już zawieszona. Tak, ja ją zawiesiłem zaraz jak wróciłem do domu po pracy. Tata uznał, że jeśli chcę pracować tak dobrze jak tabliczka z numerem domu jest przyczepiona, to wróży mi świetlaną przyszłość. Było mi bardzo miło.

Więcej w temacie ramek można znaleźć na: www.pro-unit.com

Komentowanie jest wyłączone.