Poszukiwany samochód pod wynajem

Poszukiwany samochód pod wynajem

Jesteśmy firmą budowlaną stawiającą domy jednorodzinne wolnostojące. Czas budowy jednego takiego budynku jest dość długi, a zleceń mamy niemało. Dlatego musieliśmy zatrudnić drugą ekipę budowlańców, aby nadążyć z produkcją. Prawie wszystkie sprzęty mieliśmy dla nich, jednak nie było samochodu dostawczego, aby przewozić ich oraz całe oprzyrządowanie. Był to dla nas spory problem, ale na razie nie mogliśmy sobie pozwolić na kupno dostawczaka, ponieważ pieniądze zainwestowaliśmy w ludzi.

Wynajęcie samochodu dostawczego

wynajem długoterminowy samochodów dla firm w KrakowiePostanowiliśmy więc wypożyczyć samochody dla naszej drugiej ekipy budowlanej i ich sprzętu. Niestety ciężko było znaleźć wynajem długoterminowy samochodów dla firm w Krakowie, ponieważ wszystkie stacje były dla klientów indywidualnych. Trudna to była przeprawa, ale w końcu nasz poszukiwania osiągnęły oczekiwany rezultat: odnaleźliśmy busa na dziewięć osób, czyli tyle ile liczyła nasza drużyna robotnicza oraz samochód dostawczy. Warunki wynajmu na dłuższy czas były bardzo dobre, firma nie musiała zapłacić wielkich pieniędzy, ponieważ otrzymaliśmy zniżkę za wypożyczenie dwóch aut jednocześnie. Dlatego podpisaliśmy umowę i tego samego dnia nowa ekipa wyjechała nowiutkimi samochodami na planowane miejsce budowy i zaczęła prace przy wykopywaniu fundamentów.

Dzięki kolejnej ekipie budowlanej w jednym czasie kończyliśmy dwa zlecenia na domki jednorodzinne, zarabialiśmy więcej pieniędzy, więc w końcu mogliśmy zrezygnować z  wynajmu samochodów dla firm, pomimo iż był bardzo korzystny to jednak woleliśmy mieć swoje auta dostawcze, ponieważ była by mniejsza szkoda, kiedy się zniszczą od wożonego sprzętu i wzmożonej eksploatacji i pracy. Wynajęte samochody sprawowały się nad wyraz dobrze, jednak zawsze lepiej posiadać własne maszyny do roboty.

Komentowanie jest wyłączone.