Porównanie cen w różnych zakładach kamieniarskich

Porównanie cen w różnych zakładach kamieniarskich

Moja mama ostatnio poprosiła mnie żeby m pomogła jej w wyborze nagrobka dla dziadka. Dziadek nie żyje już prawie dwadzieścia lat. I z okazji tej rocznicy mama chciała wymienić po prostu pomnik na nowy. Wzięłam więc samochód i zaczęłyśmy jeździć po zakładach kamieniarskich. 

Zamówienie klasycznego nagrobka

nagrobki siedlceJednak w Siedlcach jest ich kilka i warto jest porównać ofertę. Mama chciała kupić coś klasycznego. Wiedziała, że taki właśnie pomnik przypadłby najbardziej do gustu dziadkowi. Zresztą chyba nam też akurat taki by się najbardziej spodobał. W pierwszym zakładzie był spory wybór pomników jednak były one bardzo drogie. W drugim zakładzie było podobnie. Na koniec pojechałyśmy do najnowszego. Tam też był spory wybór. Jednak ceny były sporo niższe niż w dwóch pozostałych. Musieli być konkurencyjni cenowo jeśli chcieli pozyskać nowych klientów. Obejrzałyśmy z mamą katalog nagrobków i od razu spodobał nam się jeden. Był też w bardzo przyzwoitej cenie. Czyli te nagrobki siedlce według nas była najlepsze. Zamówiłyśmy ten właśnie pomnik. Oczywiście termin realizacji nie jest zbyt szybki. Bo jest ono robiony na dokładny wymiar. Musi też zostać wypisana tablica nagrobna. Jednak za trzy tygodnie ma już być nowy pomnik. I w sumie w umówionym terminie pojechałyśmy z mamą na cmentarz. Byłyśmy bardzo ciekawe czy firma wywiązała się z umówionego terminu. Już dochodząc do miejsca pochówku dziadka widziałyśmy, że jest nowy nagrobek.

Nawet z daleka prezentował się on dobrze. Z bliska widać było, że został starannie położony. nie widać było żadnych niedociągnięć. Teraz miejsce to wygląda bardzo elegancko. Myślę tylko, że jeszcze zamówimy w zakładzie kamieniarskim dodatkowo wazon, który będzie pasował do pomnika. Wtedy będzie już na pewno bardzo dobrze.

Komentowanie jest wyłączone.