Położenie płytek w łazience przez fachowca

Położenie płytek w łazience przez fachowca

Nigdy nie lubiłem remontów i nie robiłem nic na raty. Czekałem dłużej i remontowałem całe mieszkanie, bo tak było dla mnie najłatwiej. Ostatnio jednak tylko łazienka wymagała zmian, dlatego zmieniłem zasady i zająłem się tylko tym pomieszczeniem.

Z nowymi płytkami łazienka prezentuje się elegancko

płytki do łazienki z BydgoszczyZadzwoniłem do swojego znajomego, który zajmuje się remontami i umówiłem się na dogodny termin. Najważniejszą rzeczą była wymiana płytek w łazience, bo te były już stare i gdzieniegdzie popękane. O tym w jakim kolorze były fugi to już dawno zapomniałem. Włodzimierz polecił mi, żebym kupił płytki do łazienki z Bydgoszczy, które są tanie i bardzo wytrzymałe. On swoim klientom zawsze je polecał a oni byli zadowoleni. W końcu to on jest fachowcem nie ja i zrobiłem zgodnie z jego wytycznymi. Pojechałem do Bydgoszczy i zamówiłem interesujące mnie płytki do łazienki. Wybrałem interesujący wzór. Płytki w ciemnym kolorze zawsze mi się podobały i wiedziałem, że dokonałem dobrego wyboru. Kiedy pojawił się u mnie Włodzimierz, żeby remontować łazienkę i zobaczył płytki to uznał, że dokonałem świetnego wyboru. Bardzo mu się spodobały i były dość mocne. Nawet podczas ich cięcia nic się nie działo i nie ponieśliśmy żadnych strat. Włodzimierz bardzo szybko wykonał remont i mogłem dzięki temu cieszyć się swoją nową łazienką. Prezentowała się ona z nowymi płytkami fenomenalnie i w końcu byłem zadowolony. Kupiłem jeszcze nowe dywaniki w jasnym kolorze, żeby wszystko idealnie do siebie pasowało.

Kiedy żona wróciła z dwutygodniowej delegacji to była zachwycona naszą nową łazienką. Płytki bardzo jej się spodobały i stwierdziła, że ciemne lepiej wyglądają. Tego wieczora wzięła długą kąpiel i bardzo długo siedziała w naszej nowej i eleganckiej łazience.

Komentowanie jest wyłączone.