Opiekunka w Niemczech ma dobre warunki

Opiekunka w Niemczech ma dobre warunki

Moja znajoma z liceum odezwała się do mnie przez Internet. Już dawno nie miałyśmy kontaktu. Ona od razu po maturze wyjechała za granicę i jakoś nam się urwał kontakt. Ostatnio założyłam na znanym portalu swoją stronę i dzięki temu odnowiłyśmy kontakt. Okazało się, że Agnieszka pracuje w Niemczech i dobrze sobie tam radzi. Prace znalazła jeszcze w Polsce przez agencję i wiedziała gdzie jedzie i na jakich warunkach będzie ta praca.

Praca opiekunek jest opłacalna

praca dla opiekunek w niemczechZaczynała jako opiekunka do osób starszych. Praca dla opiekunek w Niemczech jest bardzo opłacalna. Agnieszka mówiła, że zanim zdecydowała się na konkretną firmę miała bardzo duży dylemat. Sporo firm oferuje pracę w Niemczech i Agnieszka chciała dobrze wybrać. Sprawdzała bardzo dokładnie wszystkie agencje i ich opinie. Ostatecznie zdecydowała się i pojechała do pracy. Praca dla opiekunek w Niemczech jest bardzo dobrze wynagradzana. Agnieszka trafiła do dobrej rodziny. Opiekowała się starszą panią, która była miła i pomocna.  Dzięki niej nauczyła się języka niemieckiego a kiedy już nie była potrzebna rodzina pani, którą się opiekowała pomogła jej znaleźć pracę w biurze. Wspomniałam Agnieszce, że ja jestem na etapie poszukiwania pracy właśnie. Poleciła mi agencję pracy, dzięki której ona wyjechała. Znałam język niemiecki i byłam pewna że sobie poradzę. Postanowiłam złożyć swoje dokumenty i spróbować sił w tej branży.

Zawsze mogłam wrócić gdyby mi coś nie pasowało chociaż nie zamierzałam się poddawać. miałam dużo szczęścia i trafiłam do fajnej rodziny. Pani, którą się opiekowałam miała duży dom i mieszkała w pięknej miejscowości. Miałam swój pokój i sporo czasu spędzałyśmy na spacerach. Osoba, którą się opiekowałam przypominała mi moją babcię. Miło nam się rozmawiało. Cieszyłam się, że do niej trafiłam. 

Komentowanie jest wyłączone.