Oferta sklepu internetowego z garnkami

Oferta sklepu internetowego z garnkami

Ja to zawsze sprawdzałam co ma konkurencja w ofercie, ponieważ chciałam dorównać nie tyko cenami. Po jakimś czasie jednak zdecydowałam się zamknąć sklep w centrum miasta i zająć się handlem w internecie. To dla mnie było o wiele bardziej opłacalne.

Tanie komplety garnków w sklepie internetowym

komplet garnków sklep onlineZdecydowałam się, że będę sprzedawała garnki, ponieważ dostałam namiary na producenta, który miał bardzo niskie ceny. Ludzie podczas wyboru zazwyczaj kierowali się ceną, która była dla nich wyznacznikiem zakupów. Taki sam komplet garnków sklep online, który sprawdziłam sprzedawał w podobnych cenach co sobie zaplanowałam i uznałam, że na pewno będę miała sporą sprzedaż. Z założeniem sklepu gładko poszło. W końcu miałam doświadczenie i wystarczyło tylko zmienić nieco profil działalności. Garnki zamówiłam od producenta od razu w większej ilości, ponieważ planowałam wszystkie sprzedać. To były bardzo fajne komplety garnków, które wykonano z trwałego materiału. Zdecydowałam nawet, że jeden komplet zostawię sobie a jeden dam w prezencie mojej przyjaciółce. Komplety były bardzo tanie i wiedziałam doskonale, że w sklepie stacjonarnym za takie same produkty zapłaciłabym wyższą cenę. Sklep, który otworzyłam w internecie od razu cieszył się sporym powodzeniem. Były dostępne dwa takie sklepy, które oferowały takie komplety garnków i ludzie mieli możliwość wyboru. Ceny mieliśmy podobne i w zasadzie to nie konkurowaliśmy ze sobą. Każda ze stron była zadowolona z takiego obrotu spraw.

To, że zdecydowałam się na sprzedaż internetową było dobrą decyzją. Miałam o wiele ciekawszą pracę i robiłam to co lubię najbardziej. Samodzielnie wszystkim się zajmowałam i bez problemu miałam czas dla wszystkich. Nawet zaczęłam o wiele więcej zarabiać niż wcześniej.

Komentowanie jest wyłączone.