Odpowiedni bagaż na podróż

Odpowiedni bagaż na podróż

Obecnie nie wyobrażamy sobie podróżowania bez wygodnych walizek na kółkach. Wyparły one standardowe torby noszone w ręku lub na ramieniu. Chociaż nie używamy ich na co dzień, to są one niezastąpionym przedmiotem podczas wyjazdów służbowych lub wakacyjnych.

Atrakcyjne ceny walizek Puccini

cena za puccini walizkiJednym z najbardziej znanych producentów walizek, posiadającym w swojej ofercie szeroki asortyment jest firma Puccini. Przystępne cenowo walizki tego producenta cechuje różnorodność kolorów oraz materiałów wykonania. Najpopularniejszymi barwami są czerń, biel, odcienie szarości, fiolet, róż, granat itp. W zależności od modeli są wykonane głównie z nylonu, poliestru, polipropylenu, z miękkich oraz twardych materiałów. Biorąc pod uwagę objętość bagażu, walizki produkowane są w trzech standardowych rozmiarach: duży, średni oraz mały – kabinowy. Każda z nich wyposażona jest w obracane o 360 stopni podwójne kółka oraz wysuwany uchwyt z rączką teleskopową u góry, a niektóre z modeli posiadają także uchwyt z boku. W standardzie znajduje się zamek szyfrowy TSA, gwarantujący bezpieczeństwo naszemu bagażowi. W walizkach znajdują się kieszenie na dowolne akcesoria do podróży. Większe rozmiary posiadają także stopki ochronne oraz dodatkową kieszeń na kosmetyki. W zależności od wielkości bagażu cena za puccini walizki waha się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Wartość walizek jest adekwatna do ich trwałości oraz wygody użytkowania. Walizki sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach po trzy.

Sklep internetowy marki Puccini posiada w swoim asortymencie bardzo duży wybór walizek. Z pewnością każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Zarówno pojedyncze walizki w trzech rozmiarach na krótki wyjazd, jak też zestaw walizek na wakacyjną podróż całej rodziny.

Komentowanie jest wyłączone.