Odbitki zdjęć – zrób to online!

Odbitki zdjęć – zrób to online!

W dobie wszechobecnych smartfonów, które bądź co bądź czasami posiadają lepsze aparaty cyfrowe niż niejeden aparat fotograficzny, jesteśmy w stanie uwiecznić niemalże każdą ważną dla nas chwilę i dzięki temu móc do niej wrócić w każdym momencie. Zdarza się, że jakieś zdjęcie jest nam na tyle bliskie i ważne, że chcemy mieć go na komodzie – a co jeśli nie mamy czasu pójść do punktu i wykonać odbitki?

Jak zrobić odbitki przez Internet?

Odbitki onlineZ pomocą przychodzą nam tu firmy, które świadczą tego typu usługi. Bez wychodzenia z domu, możemy wykonać odbitki online. Wystarczy, że poszukamy w Internecie firmy, która tym się zajmuje. Co ciekawe nie zawsze wymagane jest logowanie, ale jeśli znajdziemy firmę, która robi to sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie – warto wtedy pomyśleć o założeniu konta, abyśmy nie musieli ponownie wpisywać wszystkich danych. Co należy zrobić, tak naprawdę niewiele. Większość z tych firm udostępnia nam na swoim serwerze miejsce, do którego możemy „wrzucić” za pomocą kabla USB nasze zdjęcia prosto ze smartfona. Później możemy się trochę pobawić w artystę i zadecydować czy pozostawiamy zdjęcia w oryginalne, czy dodajemy jakieś filtry, na przykład monochromiczny, sepia, itp. Często są również dostępne kreatory online, pozwalające na drobną korekcję zdjęcia. Później określamy rozmiar zdjęcia i zapisujemy. Te dane otrzymuje firma, która zrobi odbitki zgodnie z naszymi życzeniami i zaadresuje je prosto do naszego domu. W taki oto sposób już nawet na drugi dzień możemy się cieszyć zdjęciami na naszej komodzie bądź półce. Nic prostszego.

Warto dekorować dom indywidualnymi pamiątkami, takimi jak odbitki zdjęć. Dzięki temu każdego dnia, będziemy mogli wspomnieć daną chwilę bądź pomyśleć o kimś lub o czymś ciepło. Dom w którym są zdjęcia, robi się zawsze bardziej przyjazny i ciepły, to właśnie one sprawiają, że czujemy się w nim dobrze i chcemy w nim przebywać.

Komentowanie jest wyłączone.