Niespodziewany zakup – kurtka zimowa.

Niespodziewany zakup – kurtka zimowa.

Ostatnio surfując po internecie natknąłem się na internetowy sklep sportowy. Nie chciałem w sumie nic kupować, ale chciałem ogólnie popatrzeć co maja ciekawego w ofercie.

 

Nieraz można natrafić na bardzo ciekawe oferty w internecie, na które nie sposób zareagować obojętnie

No i nagle zobaczyłem artykuł o nazwie kurtka zimowa 4F. Była piękna- koloru zielonego, ponadto była zimowa, a na taka nie wyglądała. Ale jednak kurtka zimowa męska by mi się przydała. Wpisałem dokładny adres przesyłki. W mailu zwrotnym otrzymałem wiadomość że przesyłka jest kompletowana. Następnego dnia przyszła wiadomość że moja kurtka została wysłana. I na tym sprawa ucichła czekałem kilka dni na przesyłkę chociaż zapewniali mnie że przesyłka dotrze w ciągu 24 do najpóźniej 72 godzin czyli trzech dni. Zadzwoniłem do firmy która mi wysyłała tą kurtkę i zapytałem o co chodzi. Przeprosili mnie i powiedzieli że po prostu maja tyle zamówień, że mi to wynagrodzą i wyślą prezent, który będzie rekompensatą za to że muszę czekać. I w sumie rzeczywiście bo do kurtki przysłali mi koszulkę ze swoim logiem. Podejrzewam że nie stracili za wiele a ja i tak się cieszyłem. Nigdy jakoś specjalnie nie lubiłem kupować ciuchów w sklepie internetowym ponieważ nigdy nie wiesz czy dopasujesz.

No nie można przymierzyć, a rozmiar bierzesz na czuja a wiadomo że każdy ciuch ma inny krój i można nie trafić w rozmiar. Jednak tutaj internetowy sklep sportowy się spisał i krój kurtki był idealny. Z rozmiarem trafiłem. No i była piękna zielona. Mogłem z duma ja nosić po osiedlu i się nią szczycić. I tak właśnie robię. Dlaczego? Bo mogę.

Komentowanie jest wyłączone.