Nasi klienci zamawiali różne kontenery

Nasi klienci zamawiali różne kontenery

 

Moja stara praca była nie zwykle nudna. Wiedziałem, że muszę ją zmienić dlatego zacząłem szybko działać. Pewnego dnia zauważyłem, że potężna firma we Wrocławiu szuka przedstawiciela handlowego z doświadczeniem. Ja wcześniej pracowałem w takim charakterze przez trzy lata.

Oferowałem wywozy śmieci klientom

wywóz śmieci wrocław kontenerNiestety wtedy warunki odnośnie wynagrodzenia cały czas ulegały pogorszeniu i musiałem odejść. Teraz oferowano solidną podstawę i system premiowy. Zachęcony informacjami zawartymi w ogłoszeniu zdecydowałem, że udam się na rozmowę kwalifikacyjną. W końcu nie miałem nic do stracenia. Jak chciałem tak zrobiłem. Na spotkaniu w cztery oczy okazało się, że spodobałem się załodze i oferują dzień próbny. On nie poszedł mi najgorzej i już następnego dnia podpisałem umowę o pracę. Na początku miałem oferować naszym klientom wywóz śmieci wrocław kontener. Miałem szerokie pole do popisu, ponieważ wiele firm właśnie czegoś szukało. Nasza oferta była jedną z lepszych na rynku dlatego często robiłem ponad normę i wywiązywałem się ze swoich obowiązków. Wywóz śmieci dla nie których przedsiębiorców stawał się coraz bardziej problematyczny i często to klienci dzwonili do nas. Również bywały sytuacje w których sam jechałem na miejsce spotkania aby porozmawiać z klientem. Zazwyczaj zamawiano od nas specjalne kontenery. Również współpracę rozpoczynała większa ilość cmentarzy. Tam śmieci mnożyły się na potęgę i poszukiwano w miarę rozsądnych cen za wywóz. Nasze jak już wspominałem były optymalne, a dodatkowe usługi wygodne dla naszych klientów.

Dodatkowo ciężka praca całego personelu sprawiała, że firma szybko rosła w siłę i stawała się coraz bardziej wydajna. Wywóz śmieci w dzisiejszych czasach generował na prawdę porządne zyski, a my jako pracownicy dawaliśmy z siebie wszystko. 

Dowiedz się więcej www.eko-city.com.pl

Komentowanie jest wyłączone.