Namioty na przyjęcia do wypożyczenia

Namioty na przyjęcia do wypożyczenia

Organizując okrągłą dwudziestą piątą rocznicę ślubu moim rodzicom, długo zastanawiałam się nad formą w jakiej to przyjęcie ma się odbyć. Finansowo, nawet po ustaleniu wspólnej składki wśród rodzeństwa, byłoby nam bardzo ciężko wynająć salę w lokalu. Poza tym, impreza była planowana na środek sierpnia, pogoda w długoterminowych prognozach zapowiadała się cudnie , więc wspólnie podjęliśmy decyzję, że skorzystamy z usług wypożyczalni namiotów na przyjęcia.

Przyjęcie w wypożyczonym namiocie

wypożyczalnia namiotów na przyjęciaKorzystając z gościnności naszych dziadków, okoliczności przyrody, w których miał stanąć nasz namiot były iście sielskie. Obraz wiejskiej sielanki, przepełniony spokojem i zapachem zbóż- bo nasi dziadkowie mieszkają na wsi i pozwolili nam na zorganizowanie imprezy właśnie tam. Ustalenie naszego terminu nie było w ogóle problemem, ponieważ jak dobrze zrozumiałam wypożyczalnia namiotów na przyjęcia dysponowała ich sporą ilością. W tym ważnym dniu, z samego rana, ekipa z wypożyczalni rozstawiła namiot bardzo szybko razem z panelem podłogowym. Ekipa z cateringu, który zamówiliśmy (oczywiście z ulubionej restauracji naszych rodziców) bardzo szybko rozstawiła swoje usprzętowienie. Dzięki mojemu bratu, który małym postępem zwabił ich do dziadków, mieli oni wielką niespodziankę !

Cała impreza była bardzo udana. Zarówno catering jak i tort spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Ale prawdziwe oklaski należały się wypożyczalni namiotów na przyjęcia, który nie tylko konstrukcją , ale swoim wyposażeniem wspaniale wpisał siew klimat przyjęcia. Uroku dodały mu male dekoracje dodane przez moje siostry wykonane z polnych kwiatów, kłosów zbóż i małych świec. Rodzice długo nie kryli swego wzruszenia, przez co wnioskuje że nasza niespodzianka jak najbardziej była udana. 

Komentowanie jest wyłączone.