Naklejki do kuchni i na ścianę

Naklejki do kuchni i na ścianę

Z moim chłopakiem mieszkamy daleko od siebie, ale codziennie rozmawiamy przez telefon i internet jak wróci z pracy. Najczęściej wieczorami, bo rzadko kiedy ma nocną zmianę. Jak już się dorwiemy do rozmów, to nieraz cała noc nie starcza, a potem jestem zmęczona cały dzień.

Jaką rolę w mieszkaniu pełnią naklejki?

Opowiadał mi, że jego mama kupiła naklejki do kuchni, i musiał je równo przyklejać, żeby było ładnie. Jego mama to ciągle coś zmienia i odnawia. A on biedny musi się męczyć, bo dla niej naklejki do kuchnikażdy milimetr jest ważny, więc wiem, jak to mogło wyglądać. Mają też szablony malarskie, i obiecał mi kiedyś pożyczyć jeden, abym mogła sobie fajne serduszko wymalować nad łóżkiem. Nie mogę się doczekać, bo już widzę oczyma wyobraźni, jak pięknie będzie to wyglądało. Można też zrobić jakieś naklejki ścienne, które odmłodzą mój pokój. Ogólnie to nigdy nie zwracałam uwagi na wygląd mojego pokoju, bo głównie tylko w nim śpię, lub się uczę, no ale czasem można coś w nim zrobić, żeby było ładniej. Moi rodzice mówią, że to przesada, że po co, no ale oni tak mają. Nie lubią zmian, i jak coś sobie ustawią w danej kombinacji, to stoi to tak z 10 lat, i nie wolno im tego ruszyć. Nie wiem czemu tak mają, ale to chyba normalne u dorosłych, że boją się zmian. Ja tam jestem jeszcze młoda, to mogę kombinować, póki mi się chce. Mój chłopak jakby co, to mi na pewno pomoże. Spotykamy się jakoś raz w tygodniu, głównie w weekendy, bo ja chodzę do szkoły jeszcze, a on do pracy. Więc musimy sobie jakoś dobrze organizować czas, aby ze wszystkim zdążyć.

Cieszę się, że go mam, bo dobrze się rozumiemy, i nigdy nie mamy się dosyć. A i nawet jeszcze nigdy się nie pokłóciliśmy, a jesteśmy ze sobą już 9 miesięcy prawie. Oby tak dalej, bo nie cierpię się kłócić. Nie mogę się już doczekać weekendu z nim.

Komentowanie jest wyłączone.