Najlepszy prawnik z Gdyni

Najlepszy prawnik z Gdyni

Niestety, ale po dwudziestu pięciu latach, moje małżeństwo legło w gruzach. Nigdy nie przypuszczałabym, że mój kochający mąż może być takim draniem. Jak się okazało, od wielu lat mnie zdradzał z moją najlepszą przyjaciółką z pracy. Do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Zdecydowałam, że jedynym wyjściem będzie rozwód z orzeczeniem o winie męża. Poszukuję skutecznego adwokata od rozwodów z Gdyni.

Rzetelna i profesjonalna porada adwokacka

adwokat w GdyniW pierwszej kolejności wejdę na forum internetowe dotyczące doradztwa prawnego w Gdyni, aby poczytać opinie byłych klientów co do jakości świadczonych usług prawnych. Muszę przyznać, że nie miałam bladego pojęcia, iż w Gdyni prosperuje aż tyle świetnych kancelarii prawnych. Jak do tej pory nie miałam potrzeby korzystać z tego rodzaju usług. Szczególnie jest polecany pewien adwokat w Gdyni, który specjalizuje się właśnie w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Szybko spisałam sobie numer kontaktowy do tego prawnika i zadzwoniłam, aby umówić się na spotkanie. W krótkiej rozmowie telefonicznej udało mi się już ustalić kilka ważnych spraw, które będą niezbędne przy okazji sprawy rozwodowej. Przede wszystkim, adwokat zwrócił uwagę na to, abym zabezpieczyła wszelkie dowody zdrady mojego męża, bo jeżeli udowodnię jego winę, to mam prawo domagać się alimentów. Moja sytuacja po rozwodzie ulegnie bowiem znacznemu pogorszeniu, a do tego jestem osobom niepełnosprawną.

Jeżeli chodzi o koszt porady prawnej, to wcale nie jest on wysoki, bo wynosi tylko dziewięćdziesiąt pięć złotych. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek w kancelarii prawnej. Adwokat poprosił mnie, abym wzięła ze sobą akt zawarcia związku małżeńskiego, ksero dowodu osobistego i zabezpieczone dowody zdrady małżeńskiej. Dobrze by było, gdybym jeszcze zdobyła zaświadczenie o dochodach męża.

Komentowanie jest wyłączone.