Moja własna kawiarnia

Moja własna kawiarnia

Zawsze marzyłam o własnej kawiarni. Teraz wreszcie moje marzenie się spełni. Wynajęłam lokal, który właśnie urządzam na przytulną kawiarenkę. Wnętrze mam już odświeżone – pomalowane ściany, położone nowe podłogi, zamontowane nowe oświetlanie oraz bar. Teraz muszę jeszcze zakupić całe wyposażenie.

Zamówiłam profesjonalny ekspres do kawy

profesjonalne ekspresy gastronomiczneW moim lokalu zmieści się pięć stolików dwuosobowych oraz jedna kanapa czteroosobowa. Dodatkowo, w sezonie letnim na dworze będą się znajdowały cztery stoliki. Wybrałam i zamówiłam już komplety mebli u lokalnej firmy meblowej. Mają je dostarczyć już za pięć dni. Czas na wyposażenie kuchni. Pierwszym i zarazem najważniejszym punktem na liście zakupowej były profesjonalne ekspresy gastronomiczne. W końcu trudno sobie wyobrazić kawiarnię bez ekspresu do kawy. Aby wybrać odpowiednie modele zwróciłam się o pomoc do handlowca pracującego w hurtowni z której zamierzałam zakupić całe wyposażenie. Odpowiedziałam mu na kilka pytań a ten przedstawił mi najlepszą ofertę do moich potrzeb. Wybrałam dwa ekspresy kolbowe ze sterowaniem elektronicznym. Każdy ekspres może jednocześnie przyrządzić dwie różne kawy – do wyboru espresso, latte, cappuccino, mocha i wiele innych kombinacji. Dodatkowo ekspres posiada wbudowany młynek do kawy. Po dostarczeniu ekspresów do mojego lokalu przyjedzie pan, który przeszkoli nas z obsługi tych urządzeń. Z tej samej hurtowni zamówiłam również filiżanki, szklanki, kubki oraz talerzyki. Dodatkowo na wybranej przeze mnie zastawie nadrukują logo mojej kawiarni.

Przywiozą mi także jedną witrynę cukierniczą oraz jedną witrynę do lodów. Już nie mogę się doczekać kiedy cała kawiarnia będzie urządzona i będę mogła otworzyć ją dla klientów. Mam nadzieję, że mieszkańcy polubią nową, lokalną kawiarnie i często będą ją odwiedzać.

Komentowanie jest wyłączone.