Mój piękny zamówiony pierścionek zaręczynowy

Mój piękny zamówiony pierścionek zaręczynowy

Kilka lat temu zacząłem spotykać się z niezwykle uroczą i wspaniałą dziewczyną. Po kilku latach naszej znajomości postanowiłem przyspieszyć naszą znajomość, dlatego zdecydowałem się na oświadczyny mając nadzieję na pozytywne przyjęcie.

Odbiór zamówionego pierścionka zaręczynowego

pierścionki zaręczynowe na zamówienieMoja partnerka od kilku tygodni przebywała w podróży służbowej, gdyż pracowała jako tłumacz języka angielskiego. W tym czasie postanowiłem skorzystać z okazji i poszedłem do miejsca, w którym doświadczony złotnik wykonywał pierścionki zaręczynowe na zamówienie. Po kilku minutach rozmowy zdecydowałem się na pierścionek zaręczynowy z brylantem, który był wykonany z białego złota. Razem z moim zaprzyjaźnionym złotnikiem omówiłem kwestie dotyczące ceny oraz odbioru mojego zamówienia. Cierpliwie czekałem na telefon od złotnika. W końcu, po kilku tygodniach dostałem telefon i mogłem już odebrać mój pierścionek. Od samego początku zdawałem sobie sprawę z tego, że ręcznie robiona biżuteria jest o wiele lepsza od tej produkowanej na szeroką skalę, jednak pierścionek, który otrzymałem przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Brylant był osadzony w przepięknie wykonanej koronie z białego złota, a jego blask oraz urodę mogłem podziwiać w każdym odcieniu. Pierścionek zbudowany był z prostej obrączki, dzięki czemu wspaniale wykonana korona mogła jeszcze lepiej się uwydatnić na tym niezwykłym tle. Po odebraniu mojego zamówienie czekałem już tylko na odpowiedni moment, aby podarować pierścionek mojej partnerce. Wiedziałem, że pierścionek będzie się pięknie prezentował na jej dłoni, a model i materiał będą pasować do jej niezwykłej osobowości.

Kilka tygodni po odebraniu biżuterii od złotnika, korzystając z okazji, wręczyłem niezwykły podarunek mojej partnerce. Kilka chwil później, mogłem już z dumą odetchnąć i cieszyć się rozpoczynającym się właśnie okresem narzeczeństwa.

Komentowanie jest wyłączone.