Metody redukowania cieni pod oczami

Metody redukowania cieni pod oczami

Pojawienie się cieni pod oczami u wielu kobiet powoduje uczucie dyskomfortu. Niektóre decydują się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej, by zapytać, czy coś da się z tym zrobić. Na wstępie należy zaznaczyć, że u niektórych cienie pod oczami pojawiają się w wyniku przemęczenia, niedostatecznej ilości snu czy też są sygnałem chorób ogólnoukładowych.

Laser, przeszczep tłuszczu lub osocze bogatopłytkowe

redukcja cieni pod oczami w BiałymstokuCienie zdecydowanie częściej pojawiają się u płci pięknej. Dobrą wiadomością jest jednak to, że jak najbardziej można z nimi walczyć i pozbyć się ich całkowicie. Wystarczy skorzystać z jednej z kilku metod usuwania cieni pod oczami. Pierwszą metodą wykonywaną w wielu gabinetach jest zastosowanie lasera frakcyjnego CO2. Jest to laser, który prowadzi do rozjaśnienia skóry i poprawy jej jędrności. Taka redukcja cieni pod oczami w Białymstoku może też nastąpić przez wykonanie przeszczepu tłuszczu. Tłuszcz przeszczepia się z miejsc, gdzie znajduje się on w nadmiarze. Nie jest to zabieg skomplikowany. Po przeszczepieniu tłuszczu pod oczy dochodzi do wypełnienia i rozjaśnienia skóry. Nie są to jednak jedyne zabiegi, które pomagają pozbyć się cieni pod oczami. Kolejnym jest np. zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Zabieg ten nazywany jest również wampirzym liftingiem. Najpierw pacjentce pobierana jest krew, która zostaje odwirowana. Tak pozyskuje się osocze. Do osocza dodaje się związki, które pobudzają wytwarzanie czynników wzrostu. Później wstrzykuje się całą mieszankę w skórę.

W tym przypadku dochodzi do iniekcji pod oczami. W skórze zaczyna zachodzić pełna regeneracja. Skóra zostaje ponownie odżywiona, napina się, znikają z niej zmarszczki, dochodzi do zwiększonej produkcji kolagenu. Wszystkie powyższe zabiegi można wykonać w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej.

Komentowanie jest wyłączone.