Meble konferencyjne z wyprzedaży

Meble konferencyjne z wyprzedaży

Kiedy zaczynałam pracę w mojej firmie to była to malutka działalność rodzinna. Poza mną było jeszcze trzech innych pracowników, poza członkami rodziny. Teraz to wielka firma i razem ze mną jest ponad trzydzieści innych osób. Zmieniliśmy ostatnio siedzibę firmy, jednak to nie wystarczyło. Nadal nie mieliśmy miejsca gdzie wszyscy pracownicy czy kontrahenci mogliby się spotkać.

Meble konferencyjne do nowej sali

meble konferencyjne producentSzef zarządził zatem małą przeprowadzkę. Rzeczy z kantorka miały zniknąć albo zmienić pokój, a jedna sala miała być pusta. Tam odmalowano ściany, położono nową wykładzinę i zawieszono ładniejsze niż do tej pory lampy. Jedyne czego brakowało to meble. Ktoś wspomniał że czytał iż meble konferencyjne producent z naszego miasta będzie teraz wyprzedawał. Na początku roku zawsze się pozbywa towaru z zeszłego. Są to dobre meble, tylko starszy projekt. Nam to nie przeszkadzało, ważne, że meble wyglądają dobrze. Potrzebny był długi stół konferencyjny, jak również stylowe fotele biurowe. Szef wybrał projekt z ciemnego drewno z przeszklonym środkiem, a krzesła były wyprofilowane, z metalową ramą i materiałowym środkiem. Całość wyglądała bardzo nowocześnie i stylowo. Nasza sala konferencyjna z pewnością wprawi w zachwyt niejednego. Po remoncie sali trzeba było zrobić porządek z rzeczami które zostały stamtąd wyniesione. Stare graty się wyrzuciło, a te w lepszej jakości schowało w pokoju mniej reprezentacyjnym, żeby nie rzucały się  w oczy. Kiedy siedziba firmy została dokładnie uprzątnięta to mogliśmy odbyć pierwsze zebranie w nowym miejscu.

Szef podziękował nam wszystkim za zaangażowanie i pomoc przy remoncie Sali konferencyjnej. Dostaliśmy nawet vouchery na zakupy w ramach podziękowania. Nikt się tego nie spodziewał, ale wszyscy oczywiście byli bardzo zadowoleni. Czas na wyjście do galerii handlowej.

Komentowanie jest wyłączone.