Łóżko dziecięce godne prawdziwej księżniczki

Łóżko dziecięce godne prawdziwej księżniczki

Wystrój pokoju małej księżniczki zobowiązuje, aby łóżko dziecięce było w równie iście królewskim stylu. Można to osiągnąć poprzez zamówienie specjalnego, eleganckiego łoża u lokalnego stolarza, który wykonuje tego typu meble lub kupić prosty model łóżka i wzbogacić go o królewskie dekoracje. Przeczytaj jakie zalety mają te dwa różne rozwiązania?

Łóżka dla księżniczek

łóżko dziecięceZamówienie personalizowanego łóżka, które będzie przypominało królewskie łoże lub karocę na pewno będzie efektowne. Tak jak jego cena, bo za luksus się płaci. Wymaga ono jednak dużej przestrzeni, w której będzie mogło się odpowiednio prezentować. Dlatego w standardowych pokoikach dziecięcych częściej pojawia się łóżko dziecięce z aktualnej kolekcji, a sprytni rodzice dekorują je efektownymi baldachimami oraz piękną pościelą. Dobrze sprawdzają się także włochate narzuty na łóżko oraz poduszki z pomponami lub frędzlami. Dzięki temu nawet jeśli mała księżniczka dorośnie do wieku szkolnego i zamieni fascynację królewskimi córkami na odważną Biedronkę albo Czarnego Kota, z łatwością będzie można zaaranżować przestrzeń na mniej zdobną bez konieczności wymiany mebli. Ponadto można liczyć, że łóżko dziecięce będzie z tej samej serii mebli, co szafa, komoda i regały, które zostały kupione do pokoiku. Albo będzie typowym, dziecięcym łóżkiem, które ma możliwość dopasowania do wieku i potrzeb rosnącego dziecka.

Niezależnie, które rozwiązanie będzie bardziej odpowiednie dla przestrzeni jaką zaaranżowałeś w pokoju córki, pamiętaj aby zadbać o odpowiedni materac, który jest najważniejszym elementem wyposażenia dziecięcego łóżeczka. Musi on zapewniać odpowiednie podparcie dla młodego kręgosłupa oraz zapewniać łatwe czyszczenie dzięki rozwiązaniom antyalergicznym i wodoodpornym.

Komentowanie jest wyłączone.