Lakiery do drewna w dobrej cenie

Lakiery do drewna w dobrej cenie

Moja koleżanka wybudowała sobie niedawno dom. Jest to naprawdę duży budynek, w którym zostały zastosowane różne innowacyjne rozwiązania. Byłam bardzo ciekawa jak to będzie się sprawowało w praktyce. Koleżanka na bieżąco opowiadała mi o tym co akurat jest u niej robione.

Lakier do podłogi z ogrzewaniem podłogowym

bona megaW salonie zdecydowali się na ogrzewanie podłogowe. Moim zdaniem może być to świetnie rozwiązanie. Zresztą jest podobno dużo bardziej ekonomiczne. Tylko gdy się na nie zdecydowali a potem położyli drewnianą podłogę nie bardzo wiedzieli jakim lakierem będzie można ją pokryć. Oni wiele rzeczy robili sami i nie zlecali ich ekipie remontowej ze względu na oszczędności. Mąż koleżanki zaczął czytać informacje na temat różnych lakierów. Jednak okazało się, że na runku jest tylko jeden taki, który będzie bardzo dobrze nadawał się właśnie do podłóg ogrzewanych podłogowo. Był to bona mega lakier. Zresztą jeszcze oprócz tego miał też inne ważne właściwości. W sumie to chyba na nim najłatwiej można było utrzymać czystość a poza tym produkt ten był wspaniała ochrona przed wilgocią a także śladami z obuwia. Znajomi  kupili go i sami także pomalowali podłogę. Robili to po raz pierwszy także mieli nadzieję, że wszystko wyjdzie równo i po prostu ładnie. Lakier ten ma jednak właściwości samopoziomujące także nie trzeba być fachowcem żeby z takim malowaniem dobrze sobie poradzić. Koleżanka powiedziała mi, że z tej podłogi jest zadowolona jak z mało czego.

Po prostu wygląda ona lepiej niż wcześniej zakładali. A do tego gdy za jakieś kilka lat nie będzie drewno wyglądało już tak ładnie to po prostu będą mogli przemalować je raz jeszcze. I trym samym nie będą musieli często zmieniać podłogi na nową. Bo po zastosowaniu tego lakieru jest teraz na warstwa ochronna.

Komentowanie jest wyłączone.