Kutka na motor spodobała się Michałowi

Kutka na motor spodobała się Michałowi

Jakiś czas temu poznałam bardzo fajnego chłopaka. Nie robiłam sobie wielkich nadziei na długi związek ale chciałam żeby nam się udało. Michał miał bardzo ciekawe hobby. Kiedy moja mama dowiedziała się, że ma motocykl i uwielbia na nim jeździć trochę się martwiła. Zawsze prosiła aby jeździł powoli kiedy mnie gdzieś zabierał.

Kupiłam kurtkę na motor chłopakowi

kurtki motocykloweMichał miał wiele akcesoriów związanych z motorem. bardzo lubił swoją pasje i spędzał przy motorach wiele swojego wolnego czasu. Cieszyłam się, ze jest przy tym bardzo ostrożny i nie szarżuje na drogach. Zawsze jechał zgodnie z przepisami i dbał o moje i swoje bezpieczeństwo. zawsze stosował najlepsze ubrania i kaski, które kupował w specjalnych sklepach. Kiedy zbliżały się jego urodziny wiedziałam, że kupię mu kurtkę na motor. Pojechałam do sklepu, w którym Michał często robił dla siebie różne zakupy. Kurtki motocyklowe, które były dostępne w sklepie można było dostać praktycznie w każdym kolorze. Wiedziałam doskonale jaki rozmiar Michał nosi więc nie miałam z zakupem żadnego problemu. Wiedziałam również, że Michał uwielbia kolor niebieski i czerwony więc postanowiłam zakupić niebieską kurtkę z czerwonymi wstawkami. Pani powiedziała, że model na który się zdecydowałam jest bardzo solidny. Pochodzi od dobrego producenta i kurtka ta spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Można ją łatwo regulować a w przypadku jakiejś kolizji dobrze chroni ciało. Było to dla mnie bardzo ważne.

Michał bardzo ucieszył się kiedy zobaczył swój prezent. Michał był dla nie bardzo ważny i zależało mi na jego zadowoleniu. Cieszę się, że trafiłam z wyborem bo kolory mu się podobały. Od razu ją przymierzył i nawet wracał w tej kurtce do domu. Ja także mam podobną kurtkę, która od niego dostałam i zawsze było mi w niej wygodnie. 

Komentowanie jest wyłączone.