Kudowa Zdrój w sam raz na wypoczynek dla cioci i babci

Kudowa Zdrój w sam raz na wypoczynek dla cioci i babci

Jesteśmy samotnymi kobietami, jakoś tak nas los się potoczył. Ja, moja ciocia, i mama. Moje dzieci już dawno skończyły szkołę i wyprowadziły się, więc żyjemy tak sobie same. Kiedyś wpadłam na pomysł, że nie możemy tak cały czas kisić się w domu aż do śmierci. Postanowiłyśmy gdzieś się wybrać.

Nocleg w kudowskim pensjonacie

pensjonatyWpadło mi w oko miasto zieleni, czyli Kudowa Zdrój, która jest położona w województwie dolnośląskim, czyli nie aż tak daleko od nas. Miałam samochód, więc te kilkadziesiąt kilometrów do przejechania to nie było dużo. Wynajęłyśmy sobie wielkie apartamenty, bo postanowiłam raz w życiu zaszaleć. Niczego sobie nie żałować i na niczym nie oszczędzać. Wykupiłam nam pełne wyżywienie z all inclusive, żeby nam niczego nie brakowało. Babki szaleją, no kto to widział. Mojej mamie zamówiłam specjalne zabiegi na kręgosłup, bo miasto to i popularne pensjonaty znajdujące się w Kudowie Zdrój słyną z tego, że mają różne uzdrowiskowe statusy i wykonują różne zabiegi właśnie. Dla mnie i cioci rozrywka będzie typowa- basen i sauny. Tak dawno nie pływałam, bo woda w jeziorze zawsze była za zimna, i nigdy nie zdążyła się nagrzać. Teraz będę mogła się napływać za wszelkie czasy, bo mamy oczywiście noclegi z dostępem nielimitowanym do basenu. To wspaniałe, że w jednym miejscu mamy wszystko, i rekreację, i restaurację, i jeszcze jakiś sklepik drobny. Wszystko można nabyć na miejscu. Dla mamy będzie to wielkie wydarzenie, bo nie śniło jej się nawet o takich luksusach. Ciocia tak samo, zawsze przy tych swoich maszynach do szycia, a w końcu będziemy miały taki wypoczynek na jaki zasługujemy.

No i oczywiście najemy się za wszelkie czasy. W końcu to nie my gotujemy dla siebie, tylko ktoś dla nas. I tak powinno zawsze być. Można spać do południa, oglądać filmy i obijać się. Dawno się tak dobrze nie bawiłam.

Komentowanie jest wyłączone.