Kubek ze specjalną dedykacją

Kubek ze specjalną dedykacją

Za niedługo jest dzień chłopaka, a ja jeszcze nie mam prezentu dla Kamila muszę w końcu się spiąć i znaleźć coś dla niego. Pytanie tylko co? On już praktycznie posiada wszystko co jest możliwe, jak ma na coś ochotę to porostu sobie pójdzie i kupi. Takie to moje szczęście nie wiem, może moja koleżanka coś podpowie co mogę mojemu mężowi kupić z tej okazji.

Najprostszy prezent czasem jest jednym z najlepszych

kubek na prezent dla facetaZawsze do swojej koleżanki Moniki mogę się zwrócić o pomoc, to jest dziewczyna która zawsze coś wymyśli. Okazało się że w tym roku też do końca sama nie wie co kupić dla swojego męża z tej okazji, więc szybko przyjechała do mnie zaczęłyśmy szybko razem coś wymyślać. Po dłuższej dyskusji doszłyśmy do wniosku, że może jakiś kubek na prezent dla faceta się znajdzie. Wzorów było dużo, z jakimiś podchwytliwymi hasłami, ze zdjęciami, kubki które zmieniały kolor po zalaniu ciepłego picia. Ja osobiście dla Daniela zamówiłam duży kubek, wręcz bym to nazwała nocnikiem – a to dlatego bo jest wielkim miłośnikiem herbaty i mógł by mi pić litrami, zwłaszcza zieloną herbatę. Wybrałam z napisem, myślę że będzie zadowolony z tego kubka, a Monika wzięła dla swojego zwykły kubek z motywem kawy, bo Konrad woli bardziej pić kawę. Oczywiście domówiłyśmy i dla siebie kubki, bo przy czterech kubkach była zniżka na kuriera a czemu by nie wykorzystać. Jak jest taka okazja to też ją wykorzystamy. Ja zamówiłam sobie z kolibrem, a Monika wzięła dla siebie taki prosty czarny kubek z minimalistycznym wzorem.

Szczerze nie brałam pod uwagę, że mój mąż będzie tak bardzo zadowolony z tego kubka. Teraz dzień w dzień pije swoją herbatę z tego gigantycznego kubka. Co więcej zamówił sobie taki drugi, żeby zabrać do pracy – na prawdę on jest strasznym herbaciarzem.

Komentowanie jest wyłączone.