Który kantor w Bydgoszczy jest najdłużej otwarty?

Który kantor w Bydgoszczy jest najdłużej otwarty?

Jesteśmy z moim chłopakiem, najbardziej spontaniczną parą, jaką znam. W naszych głowach naprzemiennie pojawiają się oryginalne pomysły, większość z nich jest zaakceptowana i szybko realizowana. Tym razem postanowiliśmy wyjechać w góry. Za kilka godzin. I na Słowację. A może też Czechy?

Do którego bydgoskiego kantoru najlepiej się udać?

bydgoszcz kantorDo zagranicznych wojaży potrzebowaliśmy obcej waluty. Wiedzieliśmy, że chcemy wejść w Tatry od strony słowackiej. Od samego rana, mogliśmy mieć problem ze znalezieniem kantoru, za granicą, tym bardziej po drodze – w nocy, bo tak planowaliśmy drogę. Dlatego musieliśmy znaleźć jeszcze tego samego dnia kantor, gdzieś po drodze, czynny do późna. Po drodze była bydgoszcz kantor na pewno tam jest niejeden. Resztę wieczora i nocy mieliśmy jechać. Potrzeba nam było tylko euro i koron, bo nie wiedzieliśmy do końca gdzie wylądujemy. W kantorze mogliśmy wymienić jeszcze funty, które przywieźliśmy z ostatniego wyjazdu, a nie mieliśmy czasu tego zrobić wcześniej. Spojrzałam na wyniki wyszukiwania w swoim smarfonie i stwierdziłam, że kantorów w Bydgoszczy jest dużo. Trzeba było sprecyzować, w którym miejscu będziemy przez nią przejeżdżać i wybrać kantor najbliżej trasy. Były takie dwa. Zadzwoniłam i zapytałam o cenę kupna i sprzedaży wybranych walut i wybrałam lepszą ofertę. Powiedziałam Krzyśkowi, do którego kantoru wjedziemy. Mieliśmy się spakować i wyruszyć za godzinę, by z samego rana być u celu. Albo smażony syr w Czechach, albo prażony syr na Słowacji już na nas czekały. Odwiedzić tylko kantor i więcej się nie zatrzymywać.

Wróciliśmy do domów po tygodniu. To były wspaniale spędzone dni. Pogoda dopisywała, a my niczego nie żałowaliśmy. Uwielbiamy być spontaniczni, ale wszystko w granicach rozsądku. Najpierw bezpieczeństwo i odpowiedzialność, potem zabawa.

Komentowanie jest wyłączone.