Krytyka przez zmianę a botoks

Krytyka przez zmianę a botoks

Mój facet lubi naturalne kobiety. Nie pozwala mi się nawet malować. Nie wiem czemu, przecież makijaż czasem nie zaszkodzi. Nieraz jak go nie ma, to podmaluje sobie trochę oczy i twarz podkładem. Nie lubię być bez makijażu. Nie przyzwyczaiłam się do tego, mimo, że większość czasu chodzę bez.

Botoks – po co mam wykonać?

botoksPostanowiłam, że skoro nie mogę się malować, to wybiorę się do kosmetyczki. Wykonam tanie zabiegi botoksu w Bydgoszczy, żeby bez pomalowania nie czuć się brzydko. Zawsze chciałam zobaczyć jak działa medycyna estetyczna, ale nie miałam okazji. Mąż wydawało mi się, że niczego nie zauważy. Poszłam na usg, wszystko było gotowe, tylko czekałam na swoją kolej. Tak, w końcu się odmienię i Bydgoszcz mnie nie pozna. Poprawiłam sobie czoło i zmarszczki wokół ust. Faceci są ślepi na takie rzeczy i miałam nadzieję, że umknie to jego uwadze. Niestety myliłam się. Jako, że byłam troszkę czerwona po zabiegu nie pokazywałam mu się jakiś czas. Owinęłam się chustą, mówiąc, że owiało mnie. Jednak w nocy przesunęła mi się, zauważył, jak zapalił światło, by wybić komary. Obudził mnie nagle i taka zaspana nie wiedziałam o co chodzi. Zaczął krzyczeć, że czemu się oszpeciłam, że wyglądam jak panienka lekkich obyczajów, że jeszcze spódniczka krótka i na ulicę jak znalazł.

Nigdy nie widziałam go w takim stanie. Nie wiedziałam, co mu odpowiedzieć, zaczęłam płakać. Mówiłam, że nie podobałam się sobie, a nie mogłam się nawet malować. Wpadł w szał i wyszedł z domu. Stwierdziłam, że nie mogę być z kimś takim kto tak mnie ogranicza. No i jesteśmy w separacji.

Komentowanie jest wyłączone.